Česká republika
Přejít na Otis Worldwide
ČESKÁ REPUBLIKA
Největší světový výrobce a poskytovatel servisu v oblasti výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků.
 
 Hlavní strana |
 

ESKALÁTORY A TRAVOLÁTORY

Naše průkopnická technologie eskalátorů a výkonných travolátorů znamená bezpečnější a pohodlnější cestování.
Od letišť k obchodním centrům a přepravním systémům, Otis nabízí různé produkty jak pro veřejné tak pro obchodní využití.

Pohyblivé schody OTIS představují spojení bezpečnosti, mimořádného výkonu a spolehlivosti se špičkovou kvalitou. Byly vyvinuty inženýry firmy OTIS už v roce 1898 a instalované po celém světě pod obchodním názvem ESKALÁTORY. OTIS sa stal vůdcem v tomto oboru jak z hlediska technického vývoje eskalátoroů, tak pohyblivých chodníků pod obchodním názvem TRAV-O-LATOR®.

Obě dvě dopravní zařízení umožňují rychlou a nepřetržitou přepravu velkého počtu lidí na krátké a střední vzdálenosti a výšky. Rozsáhlé uplatnění nacházejí jak v interiéru tak v exteriéru Jsou využitelné pro mírný i hustý provoz a existují i technická řešení odolná vůči vlivům počasí. Široká škála technických a estetických řešení je schopná vyhovět i nejnáročnějším požadavkům zákazníka včetně splnění architektonických očekávání, odvážných prostorových kompozic budov a umožňuje přepravovaným osobám kromě pohodlí i estetický zážitek.

Eskalátory

Trav-O-lators ®
 
 
©2016 Otis Elevator CompanyPodmínky použití | Záruka soukromí | Připomínky | Mapa stránek