Česká republika
Přejít na Otis Worldwide
ČESKÁ REPUBLIKA
Největší světový výrobce a poskytovatel servisu v oblasti výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků.
 
 Hlavní strana |
 

VÝTAH S TECHNOLOGIÍ GEN2®

Otis přezkoumal každý aspekt výtahu—od designu a instalace až po výkon a údržbu tak, aby vytvořil energeticky úspornou a prostorově využitelnou Gen2 technologii, která navíc nezatěžuje životní prostředí.
Podrobnosti
Gen2 představuje novou generaci výtahů, odlišující se od výtahů standardně dostupných na trhu. OTIS vyvinul tyto výtahy pro použití do budov, kde není možné a často ani účelné budovat strojovny. Tato nová řada výtahů obsahuje pokrokové řešení jak v oblasti strojovny, tak jsou v tomto oboru poprvé u výtahů použita plocha lana se syntetickým povrchem. Tento revoluční systém přináší novou kvalitu do oblasti pohonu výtahu. Použitím plochých lan s polyuretanovými vlákny bylo možné implementovat úplně nový systém výtahového pohonu. Ten je řešený jako kompaktní bezpřevodový pohon s motorem s permanentními magnety. Pohon je umístěný v horní části šachty a je přístupný ze stropu kabiny. Použití tohoto systému přináší výhody hlavně majitelům výtahů, protože pohon je energeticky účinnější v porovnaní s klasicky řešeným pohonem. Vzhledem k tomu, že na stroji není použitá převodovka, není ani třeba žádné speciální mazání a tím je vyřeše i problém ekologie. Frekvenční měnič pohonu výtahu je standardní výbavou pro zajištění vysokého komfortu jízdy. Široký výběr estetických možností konstrukce kabiny, ovladačových kombinací a dveří výtahu jsou standardní při použití GEN 2. Základní volbou je frekvenční měnič pohonu dveří DO 2000, který umožňuje nastavit rychlostní profily otvírání a zavírání dveří a zaručuje jejich vysokou spolehlivost.
detailz produktu Gen2
Tichý a plynulý provoz
Technologie výtahů Gen2 nahrazuje tradiční ocelová lana s rovnými, polyuretanem krytými ocelovými pásy. Jedinečná, patentovaná technologie plochých lan snižuje vibrace, poskytuje cestujícím plynulou a tichou jízdu.
Flexibilní a prostor-šetřící provedení
Plochá lana umožňují kompaktnější systém výtahu, kde není potřebný prostor pro strojovnu a který nabízí architektům a desginérům větší flexibilitu v designu staveb..
Rychlá instalace
Zabudované komponenty umožňují zkrátit proces instalace, který je lépe kontrolovatelný a s minimálním zásahem do stavby..
Zodpovědný k životnímu prostředí
Systém je o 50% energeticky výkonnější v porovnání s běžnými systémy, umožňuje architektům a vlastníkům budov snížit celkové náklady na budovu..
 
KE STAŽENÍ
Nový katalog GEN2
 Nový katalog Gen2
 
©2016 Otis Elevator CompanyPodmínky použití | Záruka soukromí | Připomínky | Mapa stránek