Česká republika
Přejít na Otis Worldwide
ČESKÁ REPUBLIKA
Největší světový výrobce a poskytovatel servisu v oblasti výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků.
 
 Hlavní strana |
 

eService

eService je unikátní služba společnosti OTIS v oblasti servisu výtahů. Zákazníkům poskytuje elektronickou formou komplexní informace o servisní činnosti
Služba eService využívá možností internetu a vyniká snadnou obsluhou. K přístupu ke službě Vám stačí počítač s internetovým prohlížečem a registrace na stránkách www.otis.cz

KONTROLA
Komplexní přehled informací o dostupnosti jednotky pro užívání, servisních hlášení, provozních datech jednotky a historie preventivní údržby. V případě, že má jednotka nainstalovaný systém vzdáleného monitoringu REM®, jsou zde obsažena data z dálkového sledování zařízení.


INFORMACE
Potřebujete podrobné informace o Vašich výtazích? Služba eService nabízí přímý přístup do servisní historie ve Vašem objektu. K dispozici máte okamžitě údaje o všech servisních návštěvách a provedené údržbě Vašich výtahů či eskalátorů. To znamená, že máte k dispozici totožné údaje, které máme my - OTIS.


FLEXIBILITA
On-line zprávy a přehledné tabulky a grafy slouží jako nástroj pro vizuální kontrolu funkčnosti Vašich výtahů. Webová stránka eService umožňuje jednoduchým a intuitivním způsobem zobrazit informace o Vašich jednotkách. Je možno si přizpůsobit jednotlivé přehledy a detaily servisních činností pomocí rozbalovacích nabídek.
 
KE STAŽENÍ
eService
 Leták eService
 
©2016 Otis Elevator CompanyPodmínky použití | Záruka soukromí | Připomínky | Mapa stránek