Polska
Otis Worldwide
Polska
Światowy lider produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych
 
 Strona główna |
 

ZESPOŁY NAPĘDOWE


Zespoły napędowe firmy OTIS są dostosowane do większości typów dźwigów spotykanych na rynku polskim. Stanowią połączenie niezawodności z najwyższą jakością wykonania. OTIS oferuje zespoły napędowe konwencjonalne, jedno- i dwu-biegowe oraz z płynną regulacją prędkości.
Napędy firmy OTIS dostosowane są do położenia górnego lub dolnego maszynowni. Można je zastosować zarówno w nowych, jak i w istniejących już dźwigach.


We współdziałaniu z nowoczesnym, mikroprocesorowym sterowaniem OVF 10 lub OVF 20 napęd dźwigu zapewnia dużo większą dokładność zatrzymywania kabiny na przystankach. Także szarpnięcia związane z ruszaniem i zatrzymywaniem się dźwigów starszego typu są już przeszłością.

KORZYŚCI
Niezawodność: Wysoka jakość i niezawodność zespołów napędowych firmy OTIS została osiągnięta dzięki zastosowaniu oryginalnych koncepcji projektowych oraz wysokiej jakości komponentów.
Bezpieczeństwo: Oferowane zespoły napędowe są zgodne z wymogami bezpieczeństwa określonymi w normach europejskich oraz przepisach polskich.
Redukcja hałasu: Wysoka precyzja wykonania przekładni zapewnia płynną pracę reduktora. Dzięki temu w znaczący sposób zmniejszono poziom hałasu i drgań w budynku.
Oszczędność energii: Przekładnie i łożyska wykonane z wysokiej jakości materiałów podnoszą wydajność zespołu napędowego. Przyczyniają się tym samym do redukcji zużycia energii.
Wyjątkowa jakość: Rygorystyczne wewnętrzne kontrole procesów produkcji gwarantują najwyższą jakość wykonania zespołów napędowych.
WINDA Z NAPĘDEM REDUKTOROWYM
Tradycyjna wciągarka reduktorowa to propozycja dla Klientów ceniących wysoką jakość i sprawdzone rozwiązania za atrakcyjną cenę. Wciągarka wyposażona jest w koło cierne o średnicy 50-60 cm.
We wciągarkach reduktorowych stosujemy tradycyjne stalowe liny.
WINDA Z NAPĘDEM BEZREDUKTOROWYM
Pasy stosowane we wciągarkach bezreduktorowych są lekkie i trwałe oraz giętkie i płaskie, przez co ich promień zginania jest mniejszy. Stalowe linki pasów zatopione są poliuretanowej powłoce.
Pasy nośne zapewniają cichą i płynną jazdę kabiny oraz wolniej się zużywają. Zaopatrzone są w system monitoringu PULSE™, nieprzerwanie kontrolujący stan stalowych linek w pasach. Pozwala to znacznie zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania dźwigu.
Nowoczesna wciągarka bezreduktorowa jest mniejsza od reduktorowej o niemal 70%, cichsza i maksymalnie energooszczędna. Jej koło cierne może mieć średnicę zaledwie 8 cm. To idealne rozwiązanie dla klientów szukających wysoko wydajnych urządzeń nowej generacji.
Wciągarka z silnikiem synchronicznym ze stałymi magnesami zapewnia oszczędność energii i redukcję kosztów eksploatacji, zużywa się wolniej i jest trwalsza od tradycyjnych wciągarek.
 
BROSZURA INFORMACYJNA
MODERNIZACJA - NAPĘD
 ZESPOŁY NAPĘDOWE
 
©2016 Otis Elevator CompanyWszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Sugestie | Mapa strony