Polska
Otis Worldwide
Polska
Światowy lider produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych
 
 Strona główna |
 

STEROWANIE


Przestarzałe sterowania powodują, że często dochodzi do niepotrzebnie długich czasów oczekiwania na przystankach.
Za pomocą inteligentnego sterowania mikroprocesorowego możecie Państwo wyraźnie poprawić dyspozycyjność Waszego urządzenia dźwigowego, szczególnie w szczytowym okresie nasilenia ruchu rano i wieczorem.
Pakiet modernizacji systemu sterowania firmy OTIS jest dostosowany zarówno do modernizacji dźwigów OTIS, jak i dźwigów innych producentów.
KORZYŚCI Z MODERNIZACJI SYSTEMU STEROWANIA:
Poprawa komfortu jazdy: regulacja prędkości jazdy częstotliwością prądu (zastosowanie falownika) zapewnia dużą dokładność zatrzymywania kabiny na piętrach, łagodny start i płynną jazdę. Niebezpieczeństwo potknięcia się przy wchodzeniu i wychodzeniu z kabiny jest o wiele mniejsze, a pasażerowie mają bezpieczny i wygodny dostęp do dźwigu (również osoby niepełnosprawne).
Bezpieczeństwo użytkowania: System odpowiada wszystkim obowiązującym standardom bezpieczeństwa oraz wymogom normy dźwigowej PN/EN 81.
Funkcjonalność: Przesyłanie sygnału za pomocą transmisji szeregowej pozwala zredukować ilość przewodów w instalacji dźwigowej. Przez zastosowanie nowoczesnej technologii mikroprocesorowej uzyskano większą niezawodność – nowoczesne urządzenia i systemy rzadziej ulegają awariom.
Krótki czas wyłączenia dźwigu z ruchu: Dostarczane komponenty przygotowane są do szybkiego montażu w budynku.
Wygodna konserwacja: Znaczącą korzyścią technologii mikroprocesorowej jest łatwość zmiany parametrów dźwigu. Mikroprocesorowa tablica sterowa może być łatwo programowana w obiekcie, zależnie od życzeń użytkowników. Serwisowanie i diagnozowanie funkcjonalności systemu sterowania może być przeprowadzane bez wyłączenia dźwigu z ruchu.
Elastyczna oferta: Na życzenie klienta OTIS może zainstalować dodatkowe komponenty, np.: moduł zjazdu awaryjnego (w przypadku zaniku zasilania kabina windy nie zatrzymuje się od razu, ale najpierw dojeżdża do najbliższego przystanku) lub moduł zjazdu pożarowego (w przypadku pożaru kabina zjeżdża do przystanku podstawowego).

 
BROSZURA INFORMACYJNA:
MODERNIZACJA - STEROWANIE
 Sterowanie
 
©2016 Otis Elevator CompanyWszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Sugestie | Mapa strony