Polska
Otis Worldwide
Polska
Światowy lider produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych
 
 Strona główna |
 

513 NPE

Schody ruchome 513 NPE zaprojektowano z myślą o obiektach użyteczności publicznej o szczególnym natężeniu ruchu, takich jak: metro, dworce, lotniska.
Bezpieczeństwo, trwałość i niezawodność to cechy charakterystyczne dla schodów Otis 513 NPE.
Trwałość
Schody ruchome Otis 513 NPE zaprojektowano z przeznaczeniem do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. W konstrukcji schodów Otis 513 NPE zastosowano najbardziej trwały materiał, ponieważ urządzenia te są w sposób szczególny narażone na zmienne warunki atmosferyczne, wandalizm a przede wszystkim duże natężenie ruchu.
Niezawodność
Niezawodność to nieodłączna cecha schodów ruchomych firmy OTIS. Osiągnięte rezultaty są wynikiem m.in. zastosowania zaawansowanej technologii, np. sterownika mikroprocesowego z częstotliwościowym regulatorem napędu. W panelu sterownika dostępne są układy umożliwiające zdalne sterowanie i monitorowanie schodów. Doatkowo dolna płyta systemu olejenia w połączeniu z precyzyjną izolacją czynią schody Otis 513 NPE strugoszczelnymi. Separator oleju oddziela czynnik smarujący (olej) od wody stosowanej do czyszczenia schodów.Wszystkie te elementy gwarantują przedłużoną trwałość użytych komponentów w konfrontacji w nasilonym natężeniem ruchu.W rezultacie otrzymujemy maksymalną niezawodność, a przez to niskie koszty eksploatacyjne.
Serwis
Rozwinięta sieć dystrybucji części zamiennych wsparta przez wykwalifikowanych mechaników gwarantuje szybką reakcję na każde zgłoszone zapotrzebowanie.
Opcje
W celu sprostania indywidualnym wymaganiom klientów schody Otis 513 NPE mogą być wyposażone w matę z piezoelektrycznymi czujnikami, izolację okablowania nie zawierającą chlorku, łańcuch nie wymagający smarowania i system automatycznego naciągu poręczy.
 
 
©2016 Otis Elevator CompanyWszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Sugestie | Mapa strony