Polska
Otis Worldwide
Polska
Światowy lider produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych
 
 Strona główna | Schody i chodniki ruchome |
 

O SCHODACH I CHODNIKACH RUCHOMYCH

W 1899 roku firma Otis zaprezentowała pierwsze schody ruchome. Od tamtego czasu nieustannie ulepsza ten produkt dzięki czemu dziś schody i chodniki ruchome Otis zapewniają bezpieczeństwo, niezawodność i doskonałą wydajność. Produkty te zostały opracowane z myślą o zapewnieniu płynnego transportu osób w obiektach publicznych i komercyjnych.
Oszczędność przestrzeni
Najnowsze moduły zajmują mniej miejsca niż poprzednie systemy i umożliwiają różnorodne zastosowanie tego samego wzoru, bez potrzeby sporządzania kosztownych projektów.
Konstrukcja modułowa
Modułowa konstrukcja umożliwia montaż dostosowany do konkretnych wymogów architektonicznych. Poręcze i zewnętrzna okładzina mogą być wykonane z malowanego metalu lub szkła i stali nierdzewnej. Można je w pełni dostosować do indywidualnych potrzeb i wystroju budynku. Oświetlenie (opcjonalnie) dodatkowo poprawia estetykę wyglądu całości. Efekt końcowy to urządzenie o opływowym kształcie, które łatwo daje się wkomponować w projekt budynku.
Komfort jazdy
Nowoczesne systemy napędowe zapewniają znaczącą poprawę komfortu jazdy poprzez zmniejszenie drgań i hałasu. Prędkość ruchu poręczy i stopni są precyzyjnie skalibrowane w taki sposób, by dodatkowo sprzyjać wygodzie. Poziom hałasu i drgań jest uważnie monitorowany podczas testów w celu osiągnięcia maksymalnej płynności ruchu i wyciszenia pracy urządzenia. W specjalnie wyciszonych wersjach stosowane są elementy dodatkowo redukujące hałas.
 
 
©2016 Otis Elevator CompanyWszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Sugestie | Mapa strony