Polska
Otis Worldwide
Polska
Światowy lider produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych
 
 Strona główna |
 

DŹWIGI BEZ MASZYNOWNI

To rewolucyjny system oparty na przełomowej innowacji w technologii dźwigowej. Zmiany w budowie wciągarki – przede wszystkim zmniejszenie koła ciernego – pozwoliły na umieszczenie elementów napędu w obrębie szybu. Tym samym wyeliminowano konieczność stosowania pomieszczenia maszynowni.
Unikalnym, redukującym rozmiar wciągarki do minimum, rozwiązaniem Otis jest zastosowanie - w miejsce stalowych lin nośnych - pokrytego poliuretanem pasa nośnego. Ten wynalazek – opracowany specjalnie z myślą o systemach wind bez maszynowni Gen2® – zdobył, przyznawaną przez Industrie Forum na dorocznym konkursie, nagrodę za najlepszy projekt produktu roku 2001.

GEN2®

Otis ponownie przebadał każdy etap „życia” windy - od projektowania i instalacji po eksploatację i serwis – w wyniku, czego powstał energooszczędny, w optymalnie dobranej powierzchni i przyjazny dla środowiska system Gen2®.

Opis produktu
Światowa sprzedaż systemu Gen2® sięgnęła 100.000 sztuk co dowodzi jego niezawodności. Sercem systemu Gen2® jest wynaleziony przez Otis płaski pas nośny wykonany z pokrytych poliuretanem linek stalowych. Choć ma on grubość zaledwie 3mm charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością i trwałością w porównaniu do tradycyjnych lin stalowych. To innowacyjne i pionierskie rozwiązanie zrewolucjonizowało rynek dźwigowy.
 
 
©2016 Otis Elevator CompanyWszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Sugestie | Mapa strony