Polska
Otis Worldwide
Polska
Światowy lider produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych
 
 Strona główna |
 

606 NCT

Bezpieczeństwo, niezawodność oraz wydajność to cechy chodników ruchomych Otis 606 NCT.
Bezpieczeństwo
Chodniki ruchome Otis 606 NCT zapewniają pełne bezpieczeństwo pasażerów przy dużej wydajności przewozów.
W chodnikach ruchomych Otis 606 NCT zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne gwarantujące właściwe ich funkcjonowanie. Przykładem może być stożkowe prowadzenie poręczy, które zapobiega wprowadzeniu obcych ciał do konstrukcji (unikalne rozwiązanie firmy OTIS). Wózki wykorzystywane w centrach handlowych mogą być bezpiecznie transportowane.
Balustrada o wysokości 1000 mm na przystankach wykonana ze specjalnego szkła o grubości 10 mm jest niezwykle trwała i bezpieczna.
Trwałość oraz niezawodność
Wysoka jakość oraz bezpieczeństwo charakteryzują wykonanie pozostałych elementów konstrukcji. Sterownik mikroprocesorowy zapewnia większą niezawodność chodników a wielofunkcyjny pulpit kontrolny załączany kluczykiem przekazuje informacje o aktualnym stanie chodników i ostatnio wykonanych zadaniach. Dzięki temu możliwe jest dokonanie analizy pracy chodników.
Budowa elementów mocujących szkło zapewnia sztywność konstrukcji. Precyzyjny system zamkniętej pętli prowadzenia poręczy zapewnia minimalne zużycie i ogranicza tarcie.
Kontrole wewnętrzne firmy nastawione są na ocenę dokładności wykonania wszystkich komponentów.
Komfort i efektywność
Chodniki ruchome Otis 606 NCT zaprojektowano dla budynków użyteczności publicznej o charakterze komercyjnym. Dlatego spełniają one określone wymagania stawiane przez użytkowników tych obiektów. Są niezwykle wydajne, ciche i komfortowe.
Na efektywną pracę składają się zastosowane komponenty o najwyższej jakości, nowoczesny napęd i system sterowania. Jest to efekt niezwykle dużych nakładów, jakie firma poniosła na badania i rozwój.
Estetyka
Oprócz zastosowanego bezbarwnego szkła firma oferuje jako opcję szkło w kolorach: popielatym(palone), brązu, zieleni, które można zestawić z dostępnym wyborem kolorów poręczy. Wystrój systemu wlotu poręczy można dopasować do wystroju paneli przylegających bezpośrednio do stopni oraz wewnętrznych profili przy balustradzie. By zwiększyć efekty wizualne oraz bezpieczeństwo firma oferuje oświetlenie boczne oraz oświetlenie pod paletami chodnika przy wejściu i wyjściu.
Zadowolenie poprzez współpracę
W celu sprostania indywidualnym wymaganiom klientów powołaliśmy specjalistów, którzy uczestnicząc w procesie planowania od samego początku pomogą w doborze właściwych urządzeń pod względem parametrów technicznych (zapewniającą największa wydajność transportu) jak i elementów wykończenia oraz wystroju.Dzięki takiej współpracy dostarczone i zamontowane urządzenia będą efektywne w działaniu i staną się ozdobą obiektu, w którym zostaną zainstalowane.
Serwis
Rozwinięta sieć dystrybucji części zamiennych wsparta przez wykwalifikowanych mechaników gwarantuje szybką reakcję na każde zgłoszone zapotrzebowanie.
W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących chodników ruchomych Otis 606 NCT uprzejmie prosimy o skontaktowanie się z Działem Sprzedaży.
 
 
©2016 Otis Elevator CompanyWszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Sugestie | Mapa strony