Polska
Otis Worldwide
Polska
Światowy lider produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych
 
 Strona główna |
 

DEKLARACJA OCHRONY PRYWATNOŚCI UŻYTKOWNIKA

Otis Elevator Company ("Otis") stworzyła witrynę internetową Otis.com, która została zaprojektowana wyłącznie z myślą o jej klientach, czy to właścicielach budynków, zarządcach budynków, architektach czy wszelkich innych osobach, z którymi Otis współpracuje. Witryna Otis.com jako taka ma być przyjazna w obsłudze i dostosowana do potrzeb i życzeń każdego indywidualnego użytkownika. Aby umożliwić dostosowanie naszej witryny do potrzeb państwa jako naszych klientów, ważne jest abyście państwo zrozumieli, iż będziemy potrzebować od was pewnych informacji, oraz że dołożymy starań aby chronić wszelkie informacje i dane do nas dostarczane. Niniejsza Deklaracja Ochrony Prywatności oraz załączone do niej Warunki korzystania opisują informacje zbierane przez Otis.com, sposób w jaki te informacje wykorzystujemy, oraz warunki korzystania z tej witryny. Przed skorzystaniem z tej witryny, zachęcamy do uważnego przeczytania obu dokumentów. Jeżeli macie państwo jakieś komentarze, pytania czy propozycje które pozwoliłyby nam maksymalnie zwiększyć wartość tej witryny dla państwa, prosimy o kontakt drogą e-mailową poprzez www.Otis.com.
Informacje ogólne
OTIS wykorzystuje informacje dobrowolnie podane przez użytkowników w celu ułatwienia użytkownikom poruszania się po witrynie, zapewnienia interaktywnych lub zindywidualizowanych elementów na stronie oraz lepszego przygotowania zawartości strony w przyszłości w oparciu o zainteresowania użytkowników. OTIS monitoruje ruch użytkowników, ażeby następnie w oparciu o nasilenie ruchu na poszczególnych obszarach, można było określić, które obszary witryny są dla użytkowników przydatne.
Zbieranie informacji
OTIS zaprojektował swoją stronę w ten sposób by jej użytkownicy nie mogli się nawzajem identyfikować lub ujawniać jakikolwiek informacje dopóki wyraża zdecydują się tego dokonać. Odwiedzający nasza stronę proszeni są o udzielenie informacji nt. danych osobowych gdy chcą skorzystać z aplikacji eService lub eDirect, zarejestrować się z różnych innych powodów i/lub chcą wysłać e-maila do OTIS. Odwiedzający stronę może nie podać swoich danych osobowych i nadal skorzystać z niektórych informacji na stronie firmy.

Otis zbiera trzy rodzaje informacji o użytkownikach: (1) dane zebrane w wyniku śledzenia informacji uzyskanych głównie poprzez zliczanie odwiedzin na stronach witryny; (2) dane, których użytkownicy dostarczają podczas rejestracji jako poszczególni klienci; oraz (3) dane, jakich dostarczają użytkownicy podczas rejestracji w celu uzyskania dostępu do poszczególnych kont Otis. W przypadku państwa rejestracji w Otis.com lub otrzymania konkretnego kodu identyfikacyjnego celem dostępu do własnego konta, możemy zażądać dostarczenia nam pewnych informacji. Zbieranie tych informacji ma na celu zapewnienie zindywidualizowanych usług dostosowanych do konkretnych potrzeb i zainteresowań użytkownika.

Podczas rejestracji w witrynie, możemy zażądać podania imienia i nazwiska, adresu, kodu pocztowego, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu oraz charakteru prowadzonej działalności (np. architekt, właściciel budynku, klient dla którego wykonywane są usługi konserwacyjne). Poza informacjami podanymi powyżej, w innych przypadkach podczas korzystania z tej witryny, np. podczas dostępu do danych lub informacji osobistych, dokonywania zakupu, możemy zażądać dokładniejszych, bardziej szczegółowych informacji takich jak danych finansowych lub szczegółów dotyczących projektu.

OTIS może wykorzystać informacje, które podane zostaną podczas procesu rejestracji by skontaktować się/zakomunikować o (i) nowych produktach i usługach oferowanych przez OTIS lub (ii) specjalnych ofertach przygotowanych przez OTIS. Istnieje możliwość zrezygnowania z otrzymywania informacji, o których była mowa wysyłając e-mail’a na adres contact@otis-elevator.com lub zaznaczając w okienku rejestracji o rezygnacji.

Niektóre części witryny Otis.com są zabezpieczone hasłem, zapewniając dostęp do tych informacji tylko dla konkretnego użytkownika, za wyjątkiem Otis w celu zapewnienia oferowanych usług. Trzeba być jednak świadomym, iż firma Otis lub jej pracownicy, partnerzy lub kontrahenci mogą mieć dostęp do państwa informacji celem zapewnienia usług oferowanych w tej witrynie oraz w celu przeprowadzenia określonych zadań konserwujących i wspomagających funkcjonowanie witryny czy bazy danych. OTIS wymaga od swoich kontrahentów i partnerów by zapewnili oni ten sam stopień polityki prywatności jak OTIS. Podając swoje dane osobowe, zgadzają się Państwo na udostępnienie swoich danych pracownikom OTIS-a, zaprzyjaźnionych organizacjom oraz partnerom i kontrahentom w celach, o których była mowa wcześniej.

OTIS nie ujawni zebranych danych osobowych osobom trzecim bez zgody tych osób dopóki nie będzie to wymagane przez prawo. Proszę zauważyć, iż OTIS, w pewnych okolicznościach za zgodą lub w związku z regulacją prawną lub wyrokiem sądu może zbierać, wykorzystywać i/lub ujawnić dane osobowe zebrane online stosownie do procedur, które nie wymagają powiadamiania lub zastosowania innej polityki ochrony prywatności użytkownika.

Dokonamy starań, by uchronić państwa dane i informacje przed ujawnieniem wobec jakiejkolwiek strony trzeciej innej niż pracownicy firmy Otis, jej partnerzy i kontrahenci. Chociaż wykorzystujemy dostępne rozwiązania technologiczne, by zachować i chronić dane osobowe i informacje, ze względu na charakter komunikacji internetowej nie możemy zagwarantować, że transmisja danych jest bezpieczna. Zalecamy także, aby nikomu nie ujawniali Państwo swojego hasła.

Podczas niektórych przypadków korzystania z tej witryny, użytkownik może zostać odesłany do strony czy produktu dostarczanych przez stronę trzecią. Jeżeli dostarczycie Państwo do Otis informację o chęci dostępu lub zakupu produktów czy usług jakiejkolwiek strony trzeciej połączonej z witryną Otis.com, możliwe że będziemy musieli przekazać te informacje dla tych firm, ażeby mogły one przetworzyć państwa żądanie i zapewnić zamówiony produkt lub usługę.
Poprawianie/zmiana informacji
OTIS zezwala użytkownikom na poprawianie przeglądnięcie, aktualizację, zmianę lub usunięcie informacji przekazanych firmie OTIS. Jeśli zdecyduję Państwo o usunięciu swoich informacji OTIS podejmie racjonalne starania by usunąć dane osobowe z bazy firmy OTIS. By ochronić prywatność użytkownika oraz bezpieczeństwo, OTIS podejmie racjonalne kroki w celu weryfikacji danych użytkownika zanim udzielony zostanie dostęp. By wejść do swoich danych osobowych, zmienić je lub usunąć oraz by poinformować o problemach napotkanych w witrynie, przekazywać pytania czy inne kwestie należy wysłać e-maila poprzez http://www.otis.com/ lub contact@otis-elevator.com Można również wejść i zmodyfikować lub poprawić swoje dane osobowe samodzielnie na stronie otis.com sekcja rejestracja. Wszystkie dane osobowe zebrane online dotyczące użytkowników, którzy nie weszli na stronę http://www.otis.com/ prze okres 2 lat zostaną automatycznie usunięte.

Jako że Otis.com rozwija się i poprawia swoją witrynę oraz powiązane z nią produkty i usługi, dokonamy wszelkich starań, by uaktualniać niniejszą deklarację ochrony prywatności. Zachęcamy do regularnego przeglądania deklaracji i zapoznawania się z jej uaktualnieniami. Deklaracja będzie okresowo modyfikowana bez uprzedniego powiadomienia użytkowników. Proszę poinformować nas na www.Otis.com jeżeli zechcecie państwo usunąć swoje dane z tej witryny. My pomożemy państwu chronić dane osobowe, ale to państwo odpowiadają za ochronę swojego hasła i dostępu do tej witryny.
Bezpieczeństwo/Integralność
OTIS zobowiązany jest do zapewnienia bezpieczeństwa oraz integralności zebranych informacji o użytkownikach. OTIS zastosował racjonalne fizyczne, elektroniczne oraz zarządzające procedury dla zapienienia bezpieczeństwa danych osobowych użytkownicy dostarczają online. Procedury te zapewniają ochronę przed nieautoryzowanym dostępem lub ujawnieniem, stratą lub niewłaściwym obchodzeniem się, zmianą lub zniszczeniem. Pomagają one również zapewnić by informacja była właściwa oraz wykorzystana poprawnie. Niemniej jednak z powodu natury Internetu, jako narzędzia komunikacji nie możemy zagwarantować i stać na straży faktu, że transmisja użytkownika jest bezpieczna Zalecamy również usilnie. By nie ujawniali Państwo swojego hasła nikomu.

Dzieci
Chociaż strona firmy OTIS nie jest skierowana do dzieci OTIS zobowiązany jest do zastosowania wszystkich odpowiednich wymagań prawnych takich jak „Children’s Online Privacy protection Act”. OTIS nie gromadzi świadomi informacji od dzieci ponieżej 13 raoku życia. Jeśli OTIS dowie się, iż uzyskane dane osobowe pochodzą od dzieci poniżej 3 roku życia dane te zostaną usunięte z systemu.

Okresowe zmiany
Ponieważ OTIS.com rozwija się i ulepsza tak jak produkty i usługi tej firmy staramy się odświeżać niniejszą politykę prywatności. Zalecamy by zapoznawali się z Państwo regularnie z jej aktualizacjami. Deklaracja ochrony pruwatności użytkownika będzie modyfikowana od czas udo czasu bez uprzedniego powiadomienia użytkowników.

Akceptacja polityki ochrony prywatności
Korzystając ze strony internetowej firmy OTIS jest jednoznaczne z Państwa oświadczeniem o akceptacji niniejszej ochrony prywatności użytkownika i zgadzają się Państwo na warunki dostępne na stronie internetowej. Jeśli nie zgadzają się Państwo z żadnym z tych warunków proszę nie korzystać z tej strony lub umieścić dowolne dane personalne.
 
 
©2016 Otis Elevator CompanyWszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Sugestie | Mapa strony