Polska
Otis Worldwide
Polska
Światowy lider produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych
 
 Strona główna |
 

SERVICE EXCELLENCE


Service Excellence to nie tylko doskonała obsługa klienta, to nasz sposób myślenia i działania. Nie ograniczamy się do rozwiązania problemu ani wykonywania rutynowych czynności. Równie ważna jest dla nas niezwłoczna reakcja na zgłoszenia, miły głos i uśmiech specjalistów do spraw obsługi klienta i promowanie ulepszeń i innowacji. Service Excellence wdrażamy i stosujemy w relacjach z klientami i z pasażerami oraz pomiędzy pracownikami.

Wierzymy, że źródłem doskonalej obsługi klienta jest zaangażowanie pracowników we wdrażanie ulepszeń w obszarach, za które są odpowiedzialni – niezależnie od ich zakresu. Poprzez ciągle pozostawanie do dyspozycji klientów i przewyższanie ich oczekiwań pragniemy stać się wzorem do naśladowania w dziedzinie doskonałych usług – nie tylko w branży, ale na całym świecie.

Nasze dążenia do pozycji lidera w doskonałej obsłudze klienta przejawiają się w postępowaniu wszystkich pracowników Otis na całym świecie. Pracownicy są ambasadorami Otis i pomagają nam zrealizować cel, jakim jest status lidera w jakości usług i produktów. Nasi pracownicy kształtują markę Otis i utożsamiają wartości, którymi się kierujemy.
 


BADANIA SATYSFAKCJI
I OCZEKIWAŃ
KLIENTA OTIS


 
©2016 Otis Elevator CompanyWszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Sugestie | Mapa strony