Polska
Otis Worldwide
Polska
Światowy lider produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych
 
 Strona główna |
 


SERWIS

Serwis przede wszystkim

Windy naszych Klientów to kompleksowe urządzenia, inwestycje podnoszące wartość budynku, zapewniające bezpieczeństwo i komfort użytkownikom. Kosztowne w naprawie, z trudnym i skomplikowanym procesem wymiany - warte więc specjalnej ochrony. Powodem do dumy dla firmy Otis jest dostarczanie na czas profesjonalnego serwisu, zapewniającego maksymalną dostępność urządzenia dla użytkowników oraz właścicieli obiektów. Nasza oferta serwisowa bazuje zarówno na nowoczesnej technologii, jak również głębokiej wiedzy, doświadczeniu oraz umiejętnościach zatrudnionych pracowników.
 
 
 
 


MONITORING PRACY DŹWIGÓW

Windy są w ciągłym ruchu – dziennie uruchamiane nawet dwa tysiące razy, z każdym wezwaniem przekazują setki informacji.

Aby skutecznie usłyszeć i zrozumieć wymagania urządzeń, potrzebna jest odpowiednia technologia, wyposażenie, ale przede wszystkim wiedza i doświadczenie.Niezawodność pracy windy zależy od setek elektronicznych, elektrycznych i mechanicznych komponentów. Zdalny system monitoringu pracy wind REM™ (Remote Elevator Monitoring) kontroluje pracę tych komponentów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przy wykorzystaniu od 250 do 400 punktów diagnostycznych.


TRANSPARENTNE DZIAŁANIE – KLAROWNE RELACJE

Czego oczekują Klienci? Z naszych badań wynika, że jedną z najważniejszych pozycji na liście oczekiwań Klientów jest szybki i łatwy dostęp do bieżących informacji dotyczących serwisu, za który płacą.

System informacji elektronicznej online eService to przykład odpowiedzi OTIS na informacje zwrotne Klientów oraz ciągłej pracy nad doskonaleniem obsługi.


KOMPLEKSOWE ZARZĄDZANIE

Ten zaawansowany system zarządzania urządzeniem dźwigowym zapewnia personelowi technicznemu budynków kompleksowy i łatwy w użyciu interfejs, który monitoruje i kontroluje szeroki wachlarz parametrów wind i schodów ruchomych. Został zaprojektowany w celu uproszczenia i optymalizacji zarządzania pracą urządzeniami dźwigowymi.
 
 
 
 
 
©2016 Otis Elevator CompanyWszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Sugestie | Mapa strony