Slovenská Republika
Otis Worldwide
Slovenská republika
Celosvetovo najväčší výrobca a poskytovateľ servisu pre výťahy, eskalátory a pohyblivé chodníky.
 
 Úvodná strana |
 

ESKALÁTORY A POHYBLIVÉ CHODNÍKY

Naša priekopnícka technológia eskalátorov a výkonné, zodpovedné pohyblivé chodníky robia cestovanie bezpečnejším a príjemnejším. Od letísk k obchodným centrám a prepravným systémom, Otis ponúka rôzne produkty tak pre verejné ako aj obchodné použitie.

Pohyblivé schody OTIS predstavujú spojenie bezpečnosti, mimoriadneho výkonu a spoľahlivosti so špičkovou kvalitou.


Obidve dopravné zariadenia umožňujú rýchlu a nepretržitú prepravu veľkého počtu ľudí na krátke a stredné vzdialenosti a výšky. Rozsiahle uplatnenie nachádza v interiéroch aj exteriéroch. Sú využiteľné pre ľahkú i ťažkú prevádzku a existujú aj technické riešenia odolné proti vplyvom počasia. Široká paleta technických a estetických riešení obidvoch dopravných prostriedkov je schopná vyhovieť najnáročnejším požiadavkam zákazníka, vrátane splnenia architektonických očakávaní, odvážnych priestorových kompozíc budov a umožňuje prepravovaným osobám okrem pohodlia aj estetický zážitok z krásnych priestorových pohľadov pri voľnom pohybe priestorom.


Obidve zariadenia zodpovedajú bezpečnostným pravidlám STN EN 115 – Bezpečnostné pravidlá pre konštrukciu a montáž pohyblivých schodov a pohyblivých chodníkov.


Pohyblivé schody

Pohyblivé chodníky
 
ZVOĽTE SI DIZAJN ESKALÁTOROV A TRAVOLÁTOROV
 CLASSICA
 PRIMA
 TECHNA
 VISIONA
 
Spoločnosť OTIS Výťahy, s. r. o. je súčasťou UTC Building & Industrial Systems, člen United Technologies Corp.
©Otis Výťahy, s. r. o. 2016
Podmienky používania | Záruka súkromia | Email podpora | Mapa stránky