Slovenská Republika
Otis Worldwide
Slovenská republika
Celosvetovo najväčší výrobca a poskytovateľ servisu pre výťahy, eskalátory a pohyblivé chodníky.
 
 Úvodná strana |
 

AKO ZÍSKAVAME PRACOVNÍKOV

SÚSTREĎUJEME SA NA ZÍSKANIE TÝCH NAJLEPŠÍCH

Jednoducho, máme najtalentovanejších a veľmi tvorivých ľudí na svete a sme ochotní zájsť veľmi ďaleko, aby sme ich získali, rozvinuli ich schopnosti a podporili ich. Sme rozhodnutí byť spoločnosťou, kde sú ľudia vyzývaní dosahovať a prevyšovať ich ciele v kariére. Neustále sa usilujeme ponúkať možnosti pre kariérny rast.

Už od ich prvého dňa sa zamestnanci učia aká dôležitá je bezpečnosť. Je naša prvoradou prioritou, tak pre ľudí, ktorí používajú naše výťahy, ako aj pre našich zamestnancov. Každý je hrdý na to, že pokračuje v tradícii kvality - ktorá nás charakterizuje už viac ako 150 rokov. Snahou robiť veci správne a v správnom čase, si udržiavame dôveru našich zákazníkov a držíme si ich lojalitu rok po roku.

Prijímanie pracovníkov je dvojfázový proces navrhnutý tak, aby bol rýchly a zároveň osobný. Prvá fáza je prvý pohovor, kedy posudzujeme a odhadujeme Vaše doklady, skúsenosti a prostredie. Ak ste pozvaní na druhý pohovor, viete, že ste zvládli prvú fázu. Potom na základe Vašho predstavenia sa počas pohovoru, manageri spoločnosti Otis rozhodnú o prijatí.

 
 
Spoločnosť OTIS Výťahy, s. r. o. je súčasťou UTC Building & Industrial Systems, člen United Technologies Corp.
©Otis Výťahy, s. r. o. 2016
Podmienky používania | Záruka súkromia | Email podpora | Mapa stránky