Slovenská Republika
Otis Worldwide
Slovenská republika
Celosvetovo najväčší výrobca a poskytovateľ servisu pre výťahy, eskalátory a pohyblivé chodníky.
 
 Úvodná strana |
 

THE WAY TO GREEN

Naša cesta k ekologickej budúcnosti. Spoločnosť OTIS svojou inovatívnou výťahovou technológiou Gen2 otvára cestu k ekologickej budúcnosti. Ekologicky zamerané výťahy Gen2 definujú nový štandard výkonu, spoľahlivosti, flexibility a jazdných vlastností - a to všetko pri nižších nákladoch a úspore energie.

Ekologická výroba

Z dôvodu rýchlej a efektívnej prepravy k zákazníkom sú výťahy Gen2TM vyrábané vo výrobných závodoch, ktoré sú strategicky umiestnené v blízkosti hlavných trhov. Medzi tieto podniky patrí okrem iných aj ekologická slnečnú energiu využívajúca továrňa v španielskom Madride a centrum TEDA v čínskom Tianjinu.

Montáž výťahov Gen2

Je rýchla a efektívna. Vďaka štandardizovanému a zjednodušenému postupu nevyžaduje montáž výťahov Gen2TM použitie lešenia, čím sa znižujú nároky na montážne vybavenie a objem zbytočného odpadu. O nič menej dôležité je, že montážne nástroje sú štandardizované a môžu byť používané na všetkých výťahoch Gen2TM.

Prevádzka výťahov

Výťahy životné prostredie ovplyvňujú najmä při svojej bežnej prevádzke a preto je nevyhnutné zaistiť ich energetickú úspornosť. Výťahy Gen2TM s pohonmi ReGenTM majú v porovnaní so štandardnými systémami s neregeneratívnym pohonom až o 75 % nižšiu spotrebu elektrickej energie. K týmto úsporám prispieva aj diodové osvetlenie s dlhou životnosťou a režim automatického vypínania svetiel.

Recyklácia na konci životného cyklu

Systémy Gen2TM sú navrhnuté tak, aby bolo možné ich súčasti recyklovať. Vedeli ste, že viac ako 95 % materiálov použitých na systémoch Gen2TM je recyklovateľných? Patria medzi ne aj ploché polyuretánové nosné pásy, vďaka ktorým je prevádzka systémov Gen2TM tak ekologická.

 
OTIS vedie k ekologickej budúcnosti
Zistite viac o prísľube OTISu pre našu ekologickejšiu budúcnosť 
 
Spoločnosť OTIS Výťahy, s. r. o. je súčasťou UTC Building & Industrial Systems, člen United Technologies Corp.
©Otis Výťahy, s. r. o. 2016
Podmienky používania | Záruka súkromia | Email podpora | Mapa stránky