Buga Otis Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş.
OTIS GLOBAL
Türkiye
Dünyanın lider asansör, yürüyen merdiven, yürüyen yol imalat ve servis firması
 
 Ana Sayfa | Yürüyen Merdiven ve Yürüyen Yollar |
 

YÜRÜYEN MERDİVENLER VE YÜRÜYEN YOLLAR HAKKINDA


Otis, 1899’da yaptığı ilk yürüyen merdivenle tarih yazdı. Bugün, sürekli yeniliklerimizle bu ürünü geliştirmeye devam ediyoruz. Benzer şekilde, Otis’in yürüyen yolları hem ticari, hem de kamusal uygulamalar için emniyet, güvenilirlik ve verimlilik sunmaktadır.

Yer Tasarrufu
Yeni gövde kirişi tasarımları önceki sistemlerden daha az yer kaplamakta ve yüksek maliyetli özel tasarımlara gerek duyulmadan, aynı görünüşe sahip birden fazla uygulamaya olanak sağlamaktadır.
Modüler Tasarım
Modüler yaklaşım, her bir tesisatın özel mimari gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmasına izin verir. Geleneksel boyalı metalden paslanmaz çelik ve cama kadar değişen parmaklıklar ve dış kaplama, tamamen bina tasarımının tamamlayıcısı olarak hazırlanabilir. Aydınlatma seçenekleri de tesisatın genel görünümünü geliştirir. Sonuç, binanın tasarım şemasına daha kolay entegre edilebilen zarif bir görünüştür.
Seyir Kalitesi
Yeni tahrik sistemlerinin amacı, seyir kalitesinde hem titreşim, hem de gürültü açısından önemli düzeyde gelişme sağlamaktır. Tırabzanın hızı ile basamak hızı arasındaki ilişki hassas şekilde ayarlanarak seyir kalitesi daha da artırılır. Mümkün olan en sarsıntısız ve en sessiz seyri temin etmek için gürültü ve titreşim seviyeleri test ortamlarında titizlikle izlenir. Son derece sessiz uygulamalarda, geliştirilmiş gürültü azaltma üniteleri kullanılır.
 
 
©2016 Buga Otis Asansör San. ve Tic. A.Ş.Kullanım Şartları | Gizlilik Politikamız | Önerileriniz | Bilgi Toplumu Hizmetleri