Buga Otis Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş.
OTIS GLOBAL
Türkiye
Dünyanın lider asansör, yürüyen merdiven, yürüyen yol imalat ve servis firması
 
 Ana Sayfa | Asansörler | Yüksek Binalar ve Özel Çözümler |
 

YÜKSEK HIZLI ASANSÖRLER

Asansörde performans, emniyet ve konfor kavramlarının yeniden tanımlandığı bir yenilik: Otis Elevonic® Sınıfı ürünler

Akıllı ulaşım planlaması

Akıllı ulaşım planlaması, performansın anahtarıdır. Bugün, asansör endüstrisinde mevcut en verimli ve etkili ulaşım planlamacısı Elevonic’in RSR Plus® sistemidir ve bu sistem, ödüller ve cezalar algoritmasıyla, olabilecek en az sayıda asansörle en kısa asansör bekleme sürelerini sağlamakta ve bu avantajı sürekli devamlı sunmaktadır.

Hassas performans

Elevonic Sınıfının canlandırıcı, fakat aynı zamanda düzgün seyir özelliği, kabinlerin her birinin performansını devamlı izleyen ve her özelliği önceden belirlenmiş standartlara kıyasla ölçen ve en küçük sapmayı bile milisaniyeler içerisinde düzelten birden çok kapalı-devre sistemlerle sağlanmaktadır.

Emniyet önlemleri

Yapılan buluş ve yenilikler ile asansörlerin performans ve güvenilirlikleri sürekli geliştirilmektedir.

Enerji verimliliği

Daha temiz ve daha emniyetli bir çevre yaratmak amacına yönelik global çabaların bir parçası olarak, Otis de kendi ürünleri ve sistemleriyle önemli atılımlar gerçekleştirmektedir. Örneğin Elevonic Sınıfı ürünlerde enerji sarfiyatını asgari seviyeye indiren ACVF tahrik sistemleri kullanılmaktadır.

Akıllı bir kapı

Bir binanın asansör trafiğinin başarıyla yönetilmesinde kapı operasyonları kritik öneme sahiptir. Otis’in yüksek performanslı kapı sistemleri, hareketli parçaların sayısını önemli oranda azaltır ve bu yolla, daha güvenilir ve emniyetli bir kapı operasyonu yaratır. Kapıyla bağlantılı problemlerin tüm servis ve arıza çağrılarının %40’ı kadarını oluşturduğunu düşünürsek, Otis kapı sistemlerinin bir binada genel asansör performansına ne kadar büyük katkılarda bulunabileceği ortaya çıkar.

 
 
©2016 Buga Otis Asansör San. ve Tic. A.Ş.Kullanım Şartları | Gizlilik Politikamız | Önerileriniz | Bilgi Toplumu Hizmetleri