Buga Otis Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş.
OTIS GLOBAL
Türkiye
Dünyanın lider asansör, yürüyen merdiven, yürüyen yol imalat ve servis firması
 
 Ana Sayfa | Asansörler |
 

YÜK ASANSÖRLERİ


Otis, dünyanın en büyük lider asansör imalatçısıdır. Otis Hidrolik Asansörlerinin performansı dünyanın pek çok yerinde binlerce tesisatta ve binada kullanılarak kanıtlanmış bulunmaktadır. Otis, Yük Asansörleri dizisinin tüm ürünleri, Otis emniyet ve mühendislik standartlarına göre imal edilmekte ve müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Standart olarak 5000 kg'a kadar farklı ebat ve hızlarda konfigürasyonlar mevcuttur.

Uzun bir kullanım ömrüne sahip olacak şekilde tasarlanmış bulunan Otis Yük asansör kabinlerinin duvarları ve kapıları da çelik levhalardan imal edilmektedir.

Yük Asansörü kapılarında, asansörün kapasitesine eşit düzeyde taşımacılık yüklerini destekleyecek ve kaldıracak biçimde tasarlanmış eşikler bulunmaktadır.

Kaymaz, baklava desenli zemin kaplaması, hem ağır yüklere destek olur hem de kaymaya karşı ekstra bir koruma sağlar.Otis yük asansörünüz, tüm yerel ve ulusal asansör standartlarına ve elektrik tüzükleri ve normlarına uygun olarak kurulacak ve monte edilecektir.
 
 
©2016 Buga Otis Asansör San. ve Tic. A.Ş.Kullanım Şartları | Gizlilik Politikamız | Önerileriniz | Bilgi Toplumu Hizmetleri