Buga Otis Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş.
OTIS GLOBAL
Türkiye
Dünyanın lider asansör, yürüyen merdiven, yürüyen yol imalat ve servis firması
 
 Ana Sayfa | Asansörler | Makine Dairesiz Asansörler |
 

GEN 2 ASANSÖRLERİNİN AVANTAJLARIÇevre Dostu

Gen2® sistemi, enerji kullanımı ve verimliliği konusunda geleneksel sistemlere kıyasla yüzde 50 oranda daha iyi sonuçlar vermekte ve hem inşaatçıların hem de bina sahiplerinin hem binalarını daha ekonomik kullanmaları ve yönetmelerine hem de kiralanabilecek alan artışından fayda sağlamalarına olanak vermektedir. Buna ek olarak, Gen2® sisteminin poliüretan kaplı ve düz çelik kayışları ve dişlisiz makinesi herhangi bir ilave yağlama gerektirmemekte ve bu da sistemi çevre için daha temiz kılmaktadır.

Düzgün ve sessiz çalışma performansı

Gen2® sisteminde, geleneksel çelik halatların yerine kaplı çelik kayışlar kullanılmaktadır. Sistemin özgün ve patentli düz-kayışlı tahrik teknolojisi, titreşimi hemen hemen tamamen ortadan kaldırmakta ve hem yolculara hem de kiracılara belirgin ölçüde düzgün ve sessiz bir seyir imkanı ve genelde daha fazla konfor ve rahatlık sunmaktadır.

Poliüretan-kaplı düz çelik kayış, geleneksel halatlara kıyasla %20 daha hafiftir ve geleneksel halatlardan 3 katı daha uzun süre dayanır.

Yerden kazandıran esnek konfigürasyon

Düz kayışlar; bina uygulamalarının çoğunda makine dairesi gereğini ortadan kaldıran ve hem mimarlara hem de tasarımcılara bina projelerini hazırlama evresinde daha büyük esneklik sağlayan daha kompakt ve bütünleşik bir asansör sistemi sunmaktadırlar.

Hızlı montaj

Entegre parça ve komponentlerle ve kendisini kanıtlamış iş uygulamalarıyla, Otis montaj sürecini düzene koymuş ve modernize etmiştir ve böylece, inşaatçılar, binayla arayüz ve arabağlantıların daha çok geliştirilmesi sayesinde sağlanan daha kontrollü montaj olanaklarından istifade etmektedirler.

 
 
©2016 Buga Otis Asansör San. ve Tic. A.Ş.Kullanım Şartları | Gizlilik Politikamız | Önerileriniz | Bilgi Toplumu Hizmetleri