Buga Otis Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş.
OTIS GLOBAL
Türkiye
Dünyanın lider asansör, yürüyen merdiven, yürüyen yol imalat ve servis firması
 
 Ana Sayfa | Asansörler |
 

KONUT ASANSÖRLERİ R-LINE


Türkiye'de konut asansörü seçilirken genellikle ekonomik nedenler belirleyicidir. Bu yüzden de asansörlerde olması gereken pek çok özelliğin yanı sıra güvenlik konusu da göz ardı edilmektedir.

Ülkemizde son yıllarda ön plana çıkan kaliteli inşaat anlayışı ile beraber, konut asansörlerinin de dünya standartlarına ulaşması gerektiği açıktır.
Bu sorumluluk ve 70 yılı aşkın tecrübemiz ile emniyetin ön planda olduğu, estetik ve teknolojinin geleneksel OTIS kalitesi ile birleştiği, ekonomik bir ürün olan "R-Line"'ı konut sektörüne sunuyoruz.

Konut projelerinde uygulanan "R-Line" ile bir yandan binanızda EMNİYETLİ,KALİTELi ve EKONOMİK asansörlere sahip olurken, diğer yandan ciddi bir kurumsal hizmet alacaksınız.

Bazı komponentleri iç piyasadan sağlanan R-Line, Türkiye asansör sektöründe ilk ISO 9001 kalite sertifikasını alan ayrıca Avrupa Birliği Asansör Direktifi'ne göre CE belgesine de sahip bulunan Buga OTIS tarafından piyasaya sunulmaktadır. Firma, OTIS Elevator Company dahili kalite sistemi ACE (Mükemmel Rekabet Gücüne Ulaşmak ) ile yalnız Türkiye değil, Avrupa, Ortadoğu ve Rusya pazarları için de özel asansörler imal etmektedir.


Konut asansörlerinde GÜVENLİK, KALİTE ve EKONOMİ'nin simgesi olan R-Line, İstanbul'daki merkez dışında Türkiye'de pek çok sayıda şube ve temsilciliği bulunan Buga OTIS sayesinde sektörün en kalite servis güvencesini sunar.

 
R-LİNE ÖLÇÜLERİ
R-Line Dökümanları
 R-Line Kuyu Ölçüleri
 
©2016 Buga Otis Asansör San. ve Tic. A.Ş.Kullanım Şartları | Gizlilik Politikamız | Önerileriniz | Bilgi Toplumu Hizmetleri