Buga Otis Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş.
OTIS GLOBAL
Türkiye
Dünyanın lider asansör, yürüyen merdiven, yürüyen yol imalat ve servis firması
 
 Ana Sayfa |
 

SERVİSTE MÜKEMMELİK

Otis, dünya genelinde sadece asansör şirketlerinde değil, tüm servis şirketleri arasında Serviste Mükemmellik’te lider olarak kabul edilmeyi amaçlamaktadır.

Günlük iletişimimize rehberlik eden ve Serviste Mükemmelliği sunmamıza yardımcı olan 8 Taahhütümüz, müşterilerimize verdiğimiz sözlerdir. Taahhütlerimizi eksiksiz olatak yerine getirerek müşterilerimize dünyanın en iyi servis hizmetini sağlarız.
Ürünlerimizin siz ve tüm kullanıcılar için emniyetli olmalarını sağlamak için her türlü önlemi alacağız. Emniyetin elçileri olacağız. Ürünlerimizin, iş sahamızın, asansörü kullananların ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak için her türlü tedbiri alacağız.
İş kalitemizden asla ödün vermeyeceğiz. Müşterilerimize en yüksek hizmet kalitesini sunacağız. İstisnasız, her zaman sunduğumuz hizmetin arkasında olacağız.
Taleplerinizi zamanında karşılayacak ve gelişmeler hakkında sizi her zaman bilgilendireceğiz. Her müşteri telefonu veya e-postasına mümkün olan en kısa sürede yanıt vereceğiz. Hizmetimizi güvenli ve zamanında, her sorunu acil kabul ederek ve ilerlemelerden müşterilerimizi haberdar ederek sunacağız. Biz müşterilerimizi bekleyeceğiz ama asla bekletmeyeceğiz.
Beklentilerinizi karşılamak ve aşmak için her işin sonuna kadar takipçisi olacağız. Asla bir sorunun çözüldüğünü varsaymayacağız. Bunun yerine her zaman işimizi takip edeceğiz. Çalışmamız hakkında müşterimize düzenli aralıklarla gelişmeleri aktaracağız. Sorun tamamen çözüldüğünde, müşterimizi bilgilendireceğiz.
Her sorununuzu sahiplenecek ve en kısa sürede çözeceğiz. Her projenin sorumluluğunu üstleneceğiz. Ortaya çıkan hiçbir sorunu veya meseleyi göz ardı etmeyeceğiz. Bunun yerine, talep karşılanıncaya ve müşteri memnuniyetini sağlanıncaya kadar kayıt altına alırız.
İhtiyaçlarınızı öngörerek onları karşılamada proaktif olacağız. Kendimizi, müşterinin ekibinin bir parçası olarak göreceğiz. Müşterimizin ihtiyaçlarını, ister fark edilmeyen bir problemi çözmek için olsun, isterse ekipmanlarının çalışma şeklini geliştirmek için olsun, tahmin edeceğiz. Her müşteri etkileşimi bize yaratıcı düşünme ve etkili çözümler sunma fırsatı verecektir. Eğer bir problemi nasıl çözeceğimizi bilmiyorsak bunu araştıracağız.
Verdiğimiz sözleri istisnasız olarak ve zamanında yerine getireceğiz. Yapacağımızı söylediğimiz herşeyi yapacağız. Sunabileceğimizden fazlası için söz vermeyeceğiz. Eğer verdiğimiz sözü zamanında yerine getirmemizi engelleyen şartlar oluşursa müşterimize hemen bilgi vereceğiz. Bütüncül bir şekilde hareket edeceğiz.
Daima olumlu ve profesyonel davranış sergileyeceğiz. Her seferinde müşterinin, deneyiminden hoşnut ve olumlu olmasını sağlayacağız. müşterilere nazik ve saygılı davranacağız ve onların bakış açısını anlamak için iyi dinleme becerilerini kullanacağız. Telefon aramalarına dostça ve profesyonel bir şekilde yanıt vereceğiz. Görünüşümüzle ve çalışmamızla gurur duyacağız.
 
 
©2016 Buga Otis Asansör San. ve Tic. A.Ş.Kullanım Şartları | Gizlilik Politikamız | Önerileriniz | Bilgi Toplumu Hizmetleri