Buga Otis Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş.
OTIS GLOBAL
Türkiye
Dünyanın lider asansör, yürüyen merdiven, yürüyen yol imalat ve servis firması
 
 Ana Sayfa |
 

OTİS TAKIMI

Bizler hizmet adına bir araya gelmiş kalpleriz. Team Otis üyeleri, sadakat, gayret ve eğlenceden oluşan özel markasını tüm dünyadaki Özel Olimpiyat Oyunları atletlerine taşımaktadır.

1994 Haziran’ında Farmington, Connecticut, ABD’deki Otis Dünya Genel Merkezindeki uluslararası bayrak çekme töreniyle kurulmuş olan Team Otis, Otis Elevator Company’nin eski başkanı Jan Pierre Van Rooy’un öncülüğünde kurulmuştur. Team Otis, tüm dünyada Özel Olimpiyat Oyunlarını desteklemekte ve dünya çapında şirket çalışanları için özel bir birliktelik ve arkadaşlık oluşturmaktadır.
Global Bir Ekip
Otis çalışanlarını, Arjantin, Avusturya, Avustralya, Brezilya, Kanada, Şili, Çin, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Mısır, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, İtalya, Japonya, Kore, Kuveyt, Malezya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Filipinler, Polonya, Portekiz, Rusya, Suudi Arabistan, Güney Afrika, İspanya, İsviçre, Tayland, Birleşik Krallık, ABD ve Uruguay’da Özel Olimpiyat Oyunları programlarında çalışırken bulabilirsiniz.

Özel Olimpiyat Oyunlarında görev almaktan ve yanı sıra zamanlarını ve bütçelerini bu kadar cömertçe ve gönüllü olarak harcayan Team Otis üyeleriyle özellikle gurur duymaktayız. Team Otis ve Otis Elevator Company, dünya çapında Özel Olimpiyat Oyunları programlarına 1 milyon ABD $’ndan fazla bağışta bulunmuştur. Otis’deki pek çok üst düzey yönetici ve kıdemli yönetici tüm dünyada ülkelerin Özel Olimpiyat Oyunları kurullarında halen görev yapmaktadır.
 
 
©2016 Buga Otis Asansör San. ve Tic. A.Ş.Kullanım Şartları | Gizlilik Politikamız | Önerileriniz | Bilgi Toplumu Hizmetleri