Buga Otis Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş.
OTIS GLOBAL
Türkiye
Dünyanın lider asansör, yürüyen merdiven, yürüyen yol imalat ve servis firması
 
 Ana Sayfa |
 
Müşteri Gözü ile OTIS
"28 Haziran 2013 günü Fenerbahçe açıklarında demirli olan Savarona Gemisi’nde verilecek davet için hazırlıklar esnasında bozulan gemi asansörünü, tekrar fonksiyonel hale getirebilmek için Otis’ten sizler aracılığıyla olan destek talebime, tüm şartların uygunsuzluğuna, deniz ulaşımının imkansızlığına ve çalışma koşullarının zorluğuna rağmen, tüm özveri, proaktiflik, çözüm odaklı davranışınız, problemi bertaraf etmekteki maharetinizden dolayı ve tabii ki davet organizasyonunun seyri olumsuzluğa uğramadığı için hepinize ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Otis ile çalışmanın bir avantaj olduğunun kanıtı olmuştur.
Tekrar teşekkürlerimi sunarım."


Reşat Dalay
Teknik İşler Direktörü
Divan İstanbul

Müşteri Gözü ile OTIS
"Dönmez Otelcilik San. Tic. Ltd. Şti. olarak sizin firmanızın günün ekonomik şartları göz önüne alınarak ve de şirket çıkarlarımız gözetilerek işletmemizde tercih etmemizin nedenleri arasında elbette konunuzun uzmanı ve teknolojik üstünlüğünüz etkili olmuştur. Bunların etkisi ve neticesiyle tercih ettiğimiz Buga Otis asansörlerini hali hazırda sorunsuz olarak kullandığımızı ve memnuniyetimizi ifade etmekten mutluluk duyuyoruz. İşletmemizde kullandığımız 3 adet asansörün tiplerinin neler olduğu malumunuzdur. Bunlara ilave olarak eski otelimizde kullandığımız 1982 yerli model asansörümüzün yerine vereceğiniz yenileme veya yeni model asansör tekliflerinizin uygun ve ekonomik teklifler olmasını temenni eder, hayırlı işler dileriz.
Saygılarımızla..."


İ. Şeref Dönmez
Dönmez Otelcilik San. Tic. Ltd. Şti.

Müşteri Gözü ile OTIS

"Levent merkez binamızda dün yaşanan asansör arızası neticesinde firmanıza, sizlere ve burada görev yapan teknik servisinize kısa sürece arızayı tamir ederek öğlen saatine kadar bize çalışır teslim ettikleri için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla..."


A.Kadir Haliloğlu
Sosyal ve İdari İşler Müdürü
Kale Holding A.Ş.

Müşteri Gözü ile OTIS
"Dün gece oluşan kapı arızasına arkadaşlarınız Ahmet Akgün ve Ufuk Kısa bu sabah en kısa zamanda müdahale ettiler. Bu asansör bizim için çok önemlidir. Çünkü üretim mal trafiğimiz bu asansör ile sağlanmaktadır. Arkadaşlarınız bu asansör üzerindeki hassasiyetimizi çok iyi kavradıkları için darbeli kapıyı söküp fabrikanıza tamir için götürdüler. Fabrikanızda tamir edilen kapıyı getirip montajını tamamlayıp asansörümüzü çalışır hale getirdiler. Arızamıza gösterdikleri duyarlılıktan ve özverili çalışmalarından dolayı Ahmet Akgün, Ufuk Kısa ve Fabrika Kapı Ekibinizi canı gönülden kutluyorum. Sizi de böyle insanlardan ekip oluşturduğunuz için tebrik ediyor, sizin ve ekibinizin aynı anlayış doğrultusunda çalışmalarını devam ettirmesini temenni ediyor, saygılar sunuyorum."

Mustafa Tatar
Elektrik Atölyesi Baş Teknisyeni
Abdi İbrahim İlaç Fabrikası

Müşteri Gözü ile OTIS
"Bugün evimizdeki asansörün bakımını mükemmel şekilde yapan ve bizi ziyadesiyle memnun eden Ali Çil isimli teknik elemanınızdan duyduğumuz memnuniyeti belirtmek istiyorum. Zaten Otis gibi büyük firmaların büyüklüğü sizlerin ve çalışanlarınızın omuzlarında devam eder. Bundan sonraki çalışmalarda, bizim periyodik bakımlarımızda ve aylık kontrollerde Ali Çil Bey’in gönderilmesini rica eder hayırlı işler dileriz."

Vedat Gözgülü
Toskana Villa 19

Müşteri Gözü ile OTIS
"Öncelikle sizin önderliğinizde Otis çalışanlarına ve Yasemin Park’ta görevli teknik ekipteki çalışma arkadaşlarımıza iyi bir hafta dilerim. Gerek sizlerle gerekse gün içerisinde sürekli görüştüğüm arkadaşlarımıza, Sabit Bey’e, Okan Bey’e ve İrfan Bey’e iyi bir hafta dilerken var olan sağlıklı iletişimimizin devamını dilerim. Başarımız ancak devamlı bilgi paylaşımı, arıza takibi ve konuya hâkimiyetle sağlandığından bu konudaki hassasiyetiniz için teşekkür eder, sizlerle sürekli paylaştığım noktalara hassasiyetin ekip tarafından da dikkat edilmesinden ötürü tüm görevli arkadaşlara teşekkür etmek isterim. Teknik ekibin ve sizlerin bilgi paylaşımına, öneri ve isteklerine her zaman açığız; gerek e-mail yolu ile gerekse direkt yüz yüze her zaman görüşebiliriz. Yılmadan, yorulmada, tebessümle arızalarımıza devam ederken herkese selamlarımı iletmenizi ve tebessümlerimizin devamını dilerim. Tüm ekibe kolaylıklar gelsin.
Saygılarımla, iyi çalışmalar dilerim."


Tülay Şahinkaya

Müşteri Gözü ile OTIS
"Antalya Crystal Tat Beach Otel’imizde bulunan asansörlerin; demontaj, montaj ve modernizasyon işleri sırasında, montaj sonrası servis hizmetlerinde işlerine gösterdikleri özen, emniyetli ve müşteri memnuniyeti odaklı, gece gündüz veya hafta sonu demeden sezon yoğunluğunda göstermiş oldukları fedakar ve başarılı çalışmaları nedeniyle başta Murat Bayır olmak üzere tüm Otis montaj ve servis ekibine teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz."

Crystal Tat Beach Hotel

Müşteri Gözü ile OTIS
"Çok değerli Buga Otis Ailesi, Otelimizin inşaat aşamasından başlayarak sonuçlandırılmasına kadar geçen süre içerisinde talep ettiğimiz her konuda göstermiş olduğunuz yaklaşım için başta şirketiniz olmak üzere, bizlere yardımcı olan Sayın Volkan Sokullu’ya, başarılı performans sergileyen takım arkadaşlarına gösterdikleri özverili ve içten gayretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bundan sonra gerçekleştireceğiniz çalışmalarda da başarılar dileriz.
Saygılarımızla..."


Tolga Güntay
Taş Konak Otel İşletme Müdürü

Müşteri Gözü ile OTIS
"Öncelikle arkadaşların özverili çalışmaları ve hafta sonu bu arızayı giderme konusundaki yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. Başta Oktay Usta olmak üzere tüm ekibin ellerine sağlık."

Hasan Terlikaya
Kanal D

Müşteri Gözü ile OTIS
“OTIS asansörlerinin Golden Age, Crystal, Lion ve Avantgarde Otelleri’nde sorunsuz kullanımlarındaki tüm katkılarınız için size teşekkürü bir borç biliyoruz. Başarılarınızın artarak devamını diler, sevgiler sunarım."

İsmet Ömer ÖZTANIK
Yönetici Ortak
Öztanık Otelcilik ve Turizm Tic. A.Ş.

Müşteri Gözü ile OTIS

“Abdi İbrahim Merkez binamızda kurumsal çözüm ortaklarımızın başında OTIS ‘in geldiğini gururla söyleyebiliriz. Periyodik bakımların dışında binamıza karşı gösterdikleri hassasiyet, işlerine olan bağlılık, görev ve sorumluklarının bilincinde bir teknik servis ekibine sahip olduklarını da belirtmeden geçemeyeceğiz. Mevcut yaşanabilen sorunları çok hızlı müdahale edip sipariş, montaj ve servis taleplerimize en kısa sürede yanıt vermeleri OTIS ile aramızdaki bağları daha da kuvvetlendirmiştir. Hizmet kalitelerinden dolayı OTIS ailesine teşekkürü borç bilir, daha uzun yıllar çalışma dileklerimizi belirtiriz."

Cem ERDİNÇ
Ofis Binası İşletme ve Güvenlik Yöneticisi
Abdi İbrahim

 
 
©2016 Buga Otis Asansör San. ve Tic. A.Ş.Kullanım Şartları | Gizlilik Politikamız | Önerileriniz | Bilgi Toplumu Hizmetleri