Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна | Ескалатори, траволатори |
 

ПРО ЕСКАЛАТОРИ І ТРАВОЛАТОРИ

Oтіс увійшов до історії ще й тим, що дав життя ескалатору. Це сталося в 1899 р. Сьогодні ми продовжуємо вдосконалювати цей засіб транспортування, без якого ніхто вже не уявляє собі життя у великому місті. Наші ескалатори і траволатори (так одним словом ми звемо рухомі доріжки) безпечні, надійні, ефективні, без утоми працюють як у комерційному, так і громадському секторах.
Економічне використання простору будівлі
Ескалаторні ферми новіших конструкцій потребують менше місця, аніж попередні, мають більше опцій, легкі у монтажі.
Модульні конструкції
Принцип модульного конструювання дозволяє пристосовувати кожний окремий ескалатор до конкретних архітектурних вимог тієї чи іншої будівлі. Балюстради й облицювання мають багато варіантів виконання – від звичайних фарбованих металевих панелей до нержавійки й скла. Їх можна легко підібрати і вписати у будь- яку архітектурну ідею. Освітлювальні опції також додають певних оригінальних рис до загального вигляду. Результат – сучасний індивідуальний дизайн кожної інсталяції, що відповідає загальному контексту будівлі.
Якість поїздки
Нові привідні системи забезпечують значне поліпшення якості поїздки з огляду на вібрацію та шум. Зв’язок поручня зі швидкістю руху східців тонко калібрується задля підвищення комфортності поїздки. Рівень шуму й вібрації пильно відстежується в тестових умовах для забезпечення максимальної плавності та безшумності поїздки. Застосовуються спеціальні підсилені пакети поглинання шуму, які забезпечують надзичайно тихі характеристики.
 
 
©2017 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту