Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна |
 
EMS Panorama
EMS Panorama ™ - це система управління ліфтами, яка дозволяє персоналу будівлі надійно контролювати та управляти ліфтами з будь-якого місця розташування, використовуючи комп'ютер із стандартним інтернетом.

Система EMS Panorama може показати стан обладнання в реальному часі для Вашого об'єкта.
Це дозволяє управлінському, охоронному та технічному персоналу постійно спостерігати за роботою та змінювати параметри налаштування контролю. Система також включає можливість налаштувань програми, які дозволяють користувачам регулювати пасажиропотоки і включати систему ліфтів у «пікову» роботу.

Система EMS Panorama - локальна система , яка складається з апаратних засобів та програмного забезпечення, яке може бути налаштовано, щоб задовольнити потреби користувача.

В основі цієї системи знаходиться візуальний контроль за ліфтами будівлі на моніторі комп'ютера для визначення поточного статусу ліфтів.

На дисплеї відображається графічна інформація про місцезнаходження кабін ліфтів, відкриття та закриття дверей, кількість викликів кабіни (як в кабіні ліфтів, так і в холах).

Система EMS Panorama контролює різні сигнали від системи управління ліфтами. Коли здійснюється сигнал, його дата, час, місце розташування і тип будуть зареєстровані. Вся інформація по роботі ліфтового обладнання зберігається в базі даних системи, що дозволяє створювати різні звіти та швидко визначити знаходження кабін ліфтів у теперішній чи минулий час.
 
 
©2017 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту