Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна | Ескалатори, траволатори |
 
XO-508
Ескалатор XO-508 поєднує в собі енергоефективну модульну конструкцію, сучасні пристрої безпеки та елегантний дизайн. Максимальна висота підйому ескалатора до 8 м дозволяє використовувати його для широкого спектру споживачів та замовників.

Ескалатор XO-508 забезпечений всіма захисними пристроями у відповідності до європейських та українських норм безпеки. Ескалатор ХО-508 також відповідає більш жорстким вимогам міжнародних стандартів безпеки OTIS.

Даний ескалатор може бути укомплектований як сходами з нержавіючої сталі, так і з алюмінієвого сплаву. Для забезпечення високого рівня надійності обидва типи ступенів успішно пройшли динамічні випробування у відповідності до норм.
Компанія Otis розробила ферму, що складається з трубчастих профілів, яка значно підвищує загальну стійкість конструкції та термін служби ескалатора.

Ескалатор ХО-508 оснащений високоефективною лебідкою і приводною системою, яка дозволяє скоротити споживання енергії та експлуатаційні витрати.

Режим економії енергії ETA-PLUS заснований на підключенні електродвигуна за схемою «Зірка», що в значній мірі скорочує тепловиділення від електродвигуна, що забезпечує економію енергії до 10%.

Опціонний привід з частотним регулюванням дозволяє ескалатору працювати в режимі «Старт-стоп» або «Уповільнення-прискорення».

Такі функції зберігають енергію і значно скорочують експлуатаційні витрати в залежності від інтенсивності пасажиропотоку та типу будівлі.
Основні технічні характеристики
Висота підйому1,5-8 м
Кут нахилу30/35
Ширина східців600, 800, 1000 мм
Швидкість0,5 м/с
 
 
©2017 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту