Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна |
 
Лікарняний ліфт Європа 2000

Лікарняний ліфт Європа 2000 розроблений спеціально для українського ринку, щоб задовольнити потребу в сучасному, високоякісному ліфтовому обладнанні.

Виробництво лікарняного ліфта здійснюється на заводі OTIS в Києві. Завод оснащений найсучаснішим обладнанням і випускає продукцію найвищого рівня якості. Сучасне обладнання і технології, професіоналізм співробітників і контроль якості на всіх етапах – це гарантія того, що виготовлений в Україні ліфт буде так само надійний, як і ліфти цієї марки в усьому світі.

Перевагою лікарняних ліфтів серії Європа 2000 є їхня повна відповідність Європейським ліфтовим нормам, а також Правилам будови та безпечної експлуатації ліфтів. Виготовлення ліфта на українській базі та використання новітніх європейських технологій дозволяє запропонувати замовникам цілком доступні ціни.
Ліфт цієї моделі в основному призначений для установ охорони здоров’я та лікарень. Вимоги до специфічного використання цих ліфтів задовольняють вимогам Національного стандарту України ДСТУ ISO 4190 та інших нормативних документів.here
Основні технічні характеристики
Вантажопідйомність:1275 кг
Кількість пасажирів:17 пасажирів
Швидкість:0,63 м/с
Висота підйому: max 30 м
 
 
©2018 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту