Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна | Ліфти |
 

GeN2-MR - новий енергозберігаючий продукт, в якому зібрано великий досвід наших фахівців, передові світові технології виробництва та оригінальні рішення в області дизайну. У виробництві GeN2-MR застосовуються сучасні матеріали та компоненти, які в повній мірі забезпечують надійність і довговічність обладнання, комфортність поїздки та безпека пасажирів, а також сприяють захисту навколишнього середовища. Ліфт призначений для житлових, офісних і адміністративних будівель, готелів, об'єктів промислового, торгового і культурного призначення.

В базову комплектацію ліфта входить високоефективна безредукторна лебідка, регенеративний привід ReGen, плоскі гнучкі поліуретанові ремені а також ряд додаткових опцій, які в своїй сукупності дозволяють економити до 75% електроенергії. Безредукторна лебідка не вимагає заміни масла, тим самим сприяючи захисту навколишнього середовища.
Переваги та основні характеристики

Зроблено в Україні

Інноваційні технології

Сучасний та елегантний дизайн

Економія електроенергії

Тип приводу:

Електричний, регенеративний 

Швидкість:1,0 м/с, 1,6 м/с
Вантажопідйомність: 400кг, 630кг, 1000кг
Кількість зупинок:до 28
Висота підйому: до 75 м
Машинне приміщення:Верхнє машинне приміщення
 
 
 
 


Безшумні гнучкі поліуретанові ремені


Застосування плоского та гнучкого поліуретанового ременя, армованого сталевими канатами, замість звичайних сталевих канатів, забезпечує плавне та безшумне переміщення кабіни ліфта.


Безредукторна лебідка на постійних магнітах


Безредукторна лебідка забезпечує високий рівень комфортності поїздки з винятковою точністю зупинки кабіни на поверховій площадці та не вимагає мастила, що забруднює навколишнє середовище.


Регенеративний привід ReGen™


Вироблена енергія від регенеративного привода надходить у батарею. Регенеративний привід ReGen скорочує споживання енергії до 75% порівняно зі звичайними приводами.


Електронна система контролю тягових ременів


Електронна система Pulse™ цілодобово відстежує стан сталевих канатів у поліуретановому ремені. На відміну від візуального контролю традиційних сталевих канатів система Pulse ™ автоматично стежить та інформує обслуговуючий персонал про стан ременя.


Світлодіодне освітленняСвітлодіодне освітлення поставляється, як стандартне для ліфтів Gen2, скорочує споживання електроенергії та служить до 10 разів довше, ніж звичайні люмінесцентні лампи, що означає велику економію енергії та менший час простою.


Автоматичне відключенняАвтоматичний режим відключення освітлення дає до 80% економії енергії в порівнянні з люмінесцентним освітленням. А повторні включення та відключення не впливають на термін служби.