Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна |
 
Gen2 Comfort
Серія ліфтів Gen2 – це новітня технологія у ліфтовій галузі. Ліфт має цілий ряд конкурентних переваг - привід і станція керування розташовуються у верхній частині шахти, що не вимагає окремого машинного приміщення; нова конструкція приводу, який має невеликі розміри, але високий коефіцієнт корисної дії; особлива плавність і безшумність ходу; плаский, гнучкий і легкий ремінь замість стандартних канатів; простий і швидкий монтаж та багато іншого.

Гнучкість і кращий розтяг укритого поліуретаном стального ременя в порівнянні зі звичайними канатами робить передачу електроенергії від лебідки до кабіни ефективнішою. Кожен такий ремінь має товщину 3 мм, ширину 30 мм і складається з 12 невеликих, надзвичайно міцних стальних тросів. Гнучкіші ремені дають змогу застосовувати безредукторну, базовану на постійному магніті лебідку, що за розмірами на 70 % менша від традиційних редукторних.
Компактна лебідка та частотно-регульований привід забезпечують особливо плавний рух кабіни. Укриті поліуретаном стальні ремені усувають звук тертя металу об метал, що виникає при використанні традиційного тягового канату. Спеціально спроектований каркас ліфта й безредукторна лебідка зводять до мінімуму вібрацію під час руху кабіни. Цифровий частотно-регульований привід з векторним контролем, а також цифрові вантажозважуючі датчики забезпечують плавне переміщення ліфта.

Також ліфти Gen2 - це новий крок OTIS у розробці екологічно чистої продукції. Тягові ремені й безредукторний привід не вимагають змащення. Лебідка із синхронним двигуном на постійних магнітах з радіальним повітряним зазором споживає менше енергії, ніж редукторні лебідки або лебідки будь-яких інших типів ліфтів без машинного приміщення. Наявність електромагнітного фільтра усуває вплив перешкод від роботи ліфта на електричні системи будинку й відповідає всім європейським нормам.
Основні технічні характеристики
Вантажопідйомність:320 кг; 450 кг; 480; 630 кг; 900 кг; 1000 кг
Кількість пасажирів:04; 06; 08; 12; 13 пасажирів
Швидкість:1,0 м/с
Висота підйому:max 45м
 
 
©2018 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту