Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна | Ліфти |
 
Інноваційний ліфт Gen2 Switch включається в звичайну розетку 220В, регенерує електроенергію в акумуляторну батарею та працює, навіть, якщо відсутня електроенергія.

Якщо під час руху відключається електроенергія, то кабіна ліфта плавно переходить від стаціонарної мережі на живлення від акумуляторної батареї. Ваш ліфт буде працювати в нормальному режимі без електроенергії до 100 включень, що дає зручність та впевненість для літніх людей, інвалідів та всіх жителів будинку.

Ліфт Gen2 Switch не тільки простіший в установці, а й значно знижує кількість енергії, яку він використовує. Це робить його нешкідливим для навколишнього середовища, а також знижує витрати на електроенергію.

Ліфтова система Gen2 Switch може використовувати коливання поновлюваних джерел енергії , таких як вітрова та сонячна енергія.
Переваги та основні характеристики

Включається в звичайну розетку 220В

Регенерує енергію в акумуляторну батарею

Працює від акумуляторної батареї до 100 включень

Енергоефективність клас А

Тип приводу:

Електричний 

Швидкість: до 1,0 м/с
Вантажопідйомність: до 630 кг
Кількість зупинок:максимум 7
Висота підйому:максимум 21 м
Машинне приміщення:Без машинного приміщення
 
 
 
 


Безшумні гнучкі поліуретанові ремені


Застосування плоского та гнучкого поліуретанового ременя, армованого сталевими канатами, замість звичайних сталевих канатів, забезпечує плавне та безшумне переміщення кабіни ліфта.


Безредукторна лебідка на постійних магнітах


Безредукторна лебідка забезпечує високий рівень комфортності поїздки з винятковою точністю зупинки кабіни на поверховій площадці та не вимагає мастила, що забруднює навколишнє середовище.


Регенеративний привід ReGen™


Вироблена енергія від регенеративного привода надходить у батарею. Регенеративний привід ReGen скорочує споживання енергії до 75% порівняно зі звичайними приводами.


Електронна система контролю тягових ременів


Електронна система Pulse™ цілодобово відстежує стан сталевих канатів у поліуретановому ремені. На відміну від візуального контролю традиційних сталевих канатів система Pulse ™ автоматично стежить та інформує обслуговуючий персонал про стан ременя.


Світлодіодне освітленняСвітлодіодне освітлення поставляється, як стандартне для ліфтів Gen2, скорочує споживання електроенергії та служить до 10 разів довше, ніж звичайні люмінесцентні лампи, що означає велику економію енергії та менший час простою.


Автоматичне відключенняАвтоматичний режим відключення освітлення дає до 80% економії енергії в порівнянні з люмінесцентним освітленням. А повторні включення та відключення не впливають на термін служби.