Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна | Робота в Отіс | Принципи роботи |
 

ЧЕСНІСТЬ

Працювати чесно і прозоро – це принцип нашої роботи. Ми працюємо відкрито і чесно у повній відповідності до духу і букви закону. Це принцип, якого ми неухильно дотримуємось, щоб завоювати довіру наших замовників і утримувати їхню лояльність на довгі роки.
Принцип чесності ми сповідуємо у кожному аспекті нашої діяльності – так ми поводимося з нашими замовниками, так ми ставимося один до одного на своїх робочих місцях. Такого ставлення до наших стандартів поведінки у діловому світі ми очікуємо від усіх працівників компанії, а для цього ми надаємо великий спектр різних інструментів підтримки.

Кожен працівник Отіса отримує власний примірник Етичного кодексу, кожен проходить відповідне навчання, яке допоможе розпізнавати деякі загальні етичні дилеми, підготуватися до їхнього розв’язання. Ми підкажемо вам, куди звертатися за допомогою у важких ситуаціях або коли є необхідність підняти важливе питання.

Також ми дамо вам доступ на конфіденційний форум, де ви зможете підняти питання й отримати щирі відповіді без залучення вашого безпосереднього керівника. Цей форум має назву „Програма ДІАЛОГ”. Вона доступна для всіх працівників та пенсіонерів Отіса. ДІАЛОГ дає можливість будь-якому працівнику попросити про об’єктивну оцінку проблемних ситуацій без остраху помсти чи покарання. Наявність в Отісі такої програми спілкування та допомоги є частиною загального принципу чесності ведення бізнесу.
 
 
©2018 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту