Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна | Ескалатори, траволатори |
 
XOP
Пасажирський конвеєр (траволатор) ХОР призначений для супермаркетів, великих торгівельних центрів, транспортних та інших будівель. Завдяки високим стандартам компанії OTIS траволатор XOP повністю відповідає європейським та українським правилам безпеки.

Основними перевагами траволатора ХОР є висока якість виготовлення, безпека пасажирів та обслуговуючого персоналу, надійність його вузлів, енергоефективність, елегантний дизайн та великий вибір опцій.

Новітня мікропроцесорна система керування повністю контролює роботу обладнання, своєчасно усуває потенційні небезпеки та значно скорочує час обслуговування.

Траволатор XOP оснащений високоефективною лебідкою і приводною системою, яка дозволяє скоротити споживання енергії та експлуатаційні витрати.
Режим економії енергії ETA-PLUS заснований на підключенні електродвигуна за схемою «Зірка», що в значній мірі скорочує тепловиділення від електродвигуна, що забезпечує економію енергії до 10%.

Опціонний привід з частотним регулюванням дозволяє ескалатору працювати в режимі «Старт-стоп» або «Уповільнення-прискорення».

Такі функції зберігають енергію і значно скорочують експлуатаційні витрати в залежності від інтенсивності пасажиропотоку та типу будівлі.
Основні технічні характеристики
Висота підйому1,5-10 м
Кут нахилу0/10/11/12
Ширина східців800, 1000 мм
Швидкість0,5 м/с
 
 
©2017 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту