Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна |
 

ЛІФТ GЕN2®

Отіс переглянув кожен аспект ліфта—від конструкції й монтажу до його функціонування й технічного обслуговування. І створив екологічно чисту, енергоощаду та компактну ліфтову систему Gen2.
Більше про Gen2
Ця інноваційна система має чудові відгуки замовників завдяки своїй безвідмовній роботі та надійності. У світі вже продано понад 100 тисяч ліфтів Gen2. Серцем технології є запатентований Отісом плаский поліуретановий ремінь з вплетеними сталевими нитками. Товщина ременя всього 3 мм, натомість він набагато міцніший за звичайний сталевий канат і в три рази довговічніший. Ось це і дозволило Отісу створити нове покоління ліфтів - Gen2 означає „2-е покоління”.
Детальніше
Плавна, безшумна робота Ліфт Gen2 використовує замість традиційних сталевих канатів пласкі поліуретанові ремені. Ця унікальна технологія усуває вібрацію, забезпечуючи пасажирам тиху й плавну поїздку.
Гнучка, компактна конфігураціяГнучкий ремінь робить ліфтову систему компактнішою, немає необхідності в машинному приміщенні. Такі переваги дозволяють архітекторам краще й гнучкіше використовувати простір будівлі.
Швидкий монтажМаючи відлагоджену систему інтеграції вузлів і комплектуючих, Отіс розбробив такий процесс монтажу, який дозволяє проводити усі роботи паралельно з будівельними та витрачати на це мінімум часу
Екологічно чистаСистема споживає на 50 відсотків менше електроенергії ніж звичайні ліфти, робить можливим для власника будівлі економити на її утриманні, так само як і на будівельних роботах
 
 
©2017 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту