Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна | Cервіс |
 

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІФТІВ

Надійна й безпечна робота ліфтів залежить від своєчасного та якісного технічного обслуговування, ось чому Отіс приділяє велику увагу його якості.

Наша компанія виконує технічне обслуговування близько 19 тисяч ліфтів, які знаходяться в експлуатації майже у всіх областях України, що складає більше 20% ліфтового парку України.

Для забезпечення своєчасного та якісного технічного обслуговування Отіс створив розгалужену мережу сервісних підрозділів, які виконують увесь комплекс робіт: монтаж, заміну, модернізацію, капітальні ремонти й технічне обслуговування ліфтів.

Для забезпечення оперативних ремонтів сервісні підрозділи мають складські запаси комплектуючих виробів, запасних частин і матеріалів.

КОНТРАКТИ ОТІС

"У відповідності до Порядку встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації, затвердженого Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09.11.2006 р. № 369, Отіс пропонує 6 типів договорів технічного обслуговування ліфтів, які в залежності від побажань замовників враховують різні складові обслуговування, в тому числі: ремонти, технічні нагляди, звільнення пасажирів, непланові ремонти, заміну комплектуючих, постійну чи періодичну присутність технічного персоналу на об’єктах.

При підготовці проектів контрактів також враховуються коефіцієнти складності обладнання, коефіцієнти надбавок або знижок, що враховують кількість поверхів, віддаленість від опорного пункту, термін експлуатації та інші.
 
 
©2017 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту