Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна | Про Отіс |
 

ОТІС І ДОВКІЛЛЯ

На шляху до екологічного майбутнього. Ми беремо активну участь в охороні навколишнього середовища та реалізації стійкого механізму розвитку. Це означає не тільки те, що розроблені нами продукти є енергозберігаючими, але і те, що їх виробництво є нешкідливим для навколишнього середовища. Це означає, що після встановлення обладнання ми продовжуємо діяти і мислити "екологічно", докладаючи всі можливі зусилля на підвищення рівня енергозбереження.
Екологічне виробництво
У 2007 році компанія ОТІС вперше в світі відкрило екологічне виробництво ліфтів. Розташоване у самому серці економіко-технологічній зоні Тяньджінь (TEDA), ліфтовий центр TEDA компанії ОТІС використовує найбільш розвинені технології, що знижують енерговитрати на 25%. Тут ми виготовляємо екологічно безпечні ліфтові системи.
Екологічна продукція
Екологічно безпечна ліфтова система Otis Gen2 задає стандарт ефективності та комфорту в ліфтовій галузі. Плоскі поліуретанові ремені системи Gen2 і безредукторна лебідка на постійних магнітах не вимагає додаткового мастила, виключаючи необхідність зберігання та утилізації небезпечних відходів. Система Gen2 до 50% ефективніше в плані економії енергії, ніж звичайні ліфти. Вона забезпечує плавний і безшумний хід. Крім того, використання методів прискореного встановлення обладнання дозволяє скоротити терміни робіт і знизити витрати на будівництво.
Регенеративні приводи ReGen забезпечують економію електроенергії використаної ліфтами до 75%, в порівнянні з не регенеративними системами. Приводи ReGen повертають у внутрішню електромережу будівлі енергію, яка зазвичай втрачається у вигляді тепла. Ці приводи не впливають на інші електронні системи будівлі, викликане гармонійними спотвореннями і радіочастотними перешкодами. Використання приводів ReGen знижує загальні експлуатаційні витрати будівлі, приносячи істотну річну економію власникам та орендарям, рік за роком протягом всього строку експлуатації ліфта.
Екологічне технічне обслуговування
Компанія ОТІС реалізує ряд програм технічного обслуговування та систем життєзабезпечення будівель, що відповідають потребам замовників. Належне і своєчасне обслуговування дозволяє продовжити термін служби обладнання, забезпечити його ефективну роботу і в кінцевому рахунку, гарантує замовнику надійність інвестицій.
 
 
©2017 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту