Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна | Робота в Отіс | Принципи роботи |
 

ЛЮДИ

Наш найцінніший капітал – люди, які щодня повертаються з роботи додому. Отіс пишається своїми працівниками. Вони мають необхідні знання й навички, щоб задовольняти попит замовників на якісні продукцію та послуги. Тільки наші працівники можуть максимально задовольняти запити клієнтів.
Нам потрібні найталановитіші, найвинахідливіші працівники. А ми зі свого боку робимо усе можливе, щоб вони йшли до нас працювати та щоб максимально розвивати їхній потенціал. Коли ви прийде на роботу в Отіс, ми поставимо перед вами складні завдання, але ми й забезпечимо вас необхідним навчанням.
Ми всіляко заохочуємо людей до інноваційної діяльності та виправданого ризику. Ми приділяємо велику увагу тим, хто старанно працює. Ми віримо в те, що талант і наполегливість повинні отримувати відповідну винагороду – ми платимо конкурентоздатну зарплату та інші виплати, збільшуємо повноваження та можливості для досягнення високих кар’єрних щаблів.
Ми поважаємо кожного працівника, винагороджуючи його відповідно до його досвіду та унікальних перспектив. Ми віримо в принципи рівного ставлення до працівників без будь-яких винятків. Ми не просто говоримо про правильні принципи, ми діємо відповідно до них. Максимально розвиваючи наших працівників, ми тим самим даємо найкраще нашим замовникам.
 
 
©2018 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту