Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна |
 

ЯКІСТЬ

Якість зробила Отіс брендом, що викликає довіру. Уже 155 років якість Отіса відома усьому світові. Це бренд, що викликає довіру всієї ліфтової галузі. Наші замовники очікують від нашого обладнання, що воно працюватиме так довго, як стоятиме сама будівля. А такий рівень якості вимагає постійної уваги та самовідданої праці.
Кожен працівник Отіса відіграє важливу роль у наданні якості такого рівня, якого очікує наш замовник. Завдяки нашій вимогливій програмі „Перевершити конкурентів якістю” працівники Отіса досягають вищих рівнів якості кожного дня.

Ця програма використовує інструменти та методи постійного вдосконалення, націлені на підвищення продуктивності, якості, зниження собівартості, задоволення потреб замовника. Програма має таку систему оцінки діяльності усіх підрозділів Отіса – від інжинірингових служб до продажів і сервісу, яка дає змогу виміряти успішність та ставити нові цілі та завдання.

Ми стоїмо непорушно на принципах постійного вдосконалення. Ми створюємо спеціальні команди працівників, завданням яких є постійно прислухатися до бажань замовників. Як тільки такі команди знаходять рішення для розв’язання проблем, вони відразу реалізуються в життя, а потім стають загальним надбанням компанії. В Отісі ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, ми завжди у пошуку кращого.
 
 
©2017 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту