Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна |
 

БЕЗПЕКА

Безпека – найголовніший пріоритет в Отісі. Мільйони людей по всьому світу використовують ліфти, ескалатори, рухомі доріжки Отіса щодня, навіть на задумуючись про безпеку. Для нас це найбільший успіх. Ми знаємо, що працювати безпечно – єдино можливий шлях для нас.
Безпека – головний принцип нашої діяльності, вона закладена в основу всього: в обладнання, яке ми виробляємо, в поведінку наших працівників, в оцінку їхньої роботи. Ми взяли на себе зобов’язання працювати без виробничого травматизму, а для цього мінімізувати ризики та небезпечну поведінку на робочих місцях.

Наші працівники постійно проходять навчання з техніки безпеки. Ми проводимо Дні безпеки, коли працівники всіх рівнів, всіх підрозділів відволікаються від свої щоденних завдань задля того, щоб сконцентрувати увагу на підвищенні безпеки. Оцінюємо ми безпеку як один з головних напрямків нашої програми „Перевершити конкурентів якістю” (ACE) у ході спеціальних аудитів, які дають змогу зібрати відповідні оцінки та вимірювання. В Отісі безпека – один з найголовніших пріоритетів.
 
 
©2017 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту