Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна |
 

БЕЗПЕКА ДЛЯ ВСІХ

Безпека та надійність є найважливішими пріоритетами від самих початків заснування Отіса.
Сьогодні Отіс має найбезпечнішу картину в усій галузі вертикального транспорту. Ми постійно працюємо над підвищенням безпеки існуючих продуктів та над розробкою ще безпечніших технологій для нових. Отіс підкреслює, що у своїй діяльності він керується перш за все корпоративною політикою «Безпека понад усе». Отіс застосовує стандартизовані процедури для гарантування того, щоб будь-який ліфт чи ескалатор, будь-яка послуга Отіса виконувались найбезпечнішим способом кожного дня.
Уся продукція Отіса проходить найсуворіший контроль і й тестування з погляду якості та безпеки в наших центрах тестування, розміщених в різних частинах світу.

У нашому розпорядженні є найвища в світі ліфтова тестувальна башта, яка знаходиться в м.Шибаямі, Японія. ЇЇ висота 154 м над землею та ще вона має вглиб 27 м. .

У м.Брістоль, що в шт.Коннектикут, США, знаходиться Центр контролю якості та найвища у Північній Америці тестувальна башта. Її висота 117м.
PRO UP 2013
У лютому 2013 року на конференції «PRO UP 2013» Східноєвропейської групи компаній ОТІС щодо підведення підсумків роботи у 2012 році та розробки планів на 2013 рік ПрАТ "ОТІС" отримало почесні нагороди у номінації "2000 днів без нещасних випадків з втратою робочого часу".
Паспорт якості
Підтримуючи традиції якості, Отіс суворо дотримується Процедури розробки продукту (Product Development Process - PDP). Кожен новий продукт отримує свій "Паспорт якості" на ринку. Паспорт якості - це звіт про якість продукту всіх тих, хто брав участь у його розробці від проектувальників до директорів. Всі основні компоненти тестуються під суворим наглядом наших інженерів, щоб гарантувати 20-річний термін служби до капітального ремонту.

Ми виконуємо більше 20 комплексних тестів для кожного елемента устаткування Отіс, в тому числі тести, які моделюють найгірші робочі умови, і тести, що імітують важкі умови транспортування до місця установки.
 
 
©2018 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту