Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна |
 

ПЕРШОКЛАСНИЙ СЕРВІС

Першокласний сервіс - це більше, ніж послуги, що ми надаємо, це наш спосіб думки й дії. Це не просто залагодження проблеми, ремонт поломки, технічне обслуговування. Це – посмішка, що чується в голосі по телефону, швидка відповідь на запит, готовність постійно вдосконалюватись. Це спосіб, у який ми працюємо поміж собою, з нашими замовниками та користувачами нашого обладнання.
Наше бачення стати визнаним лідером у високоякісному обслуговуванні серед усіх компаній повинно втілитися у дії кожного працівника OTIS у будь-якій країні світу. Вісім зобов’язань визначатимуть характер наших відносин з Замовниками
Ми зробимо все, щоб наша продукція була безпечною для вас та для кожного користувача.
Ми будемо вживати всіх заходів, щоб гарантувати безпеку наших продуктів, нашого робочого майданчика, людей, що користуються нашим обладнанням, та наших співробітників.
Ми будемо безкомпромісними у забезпеченні високої якості робіт.
Ми забезпечимо найвищу якість сервісу наших замовників. Тут немає винятків. Ми будемо прагнути забезпечити якість завжди та у всьому
Ми негайно відреагуємо на ваші запити та будемо інформувати про хід їх виконання.
Ми будемо максимально оперативно відповідати на кожний телефонний виклик замовника або на e-mail. Ми будемо надавати наші послуги безпечно та своєчасно, максимально швидко вирішуючи кождне питання та сповіщаючи про хід його вирішення нашим замовникам. Ми будемо чекати наших замовників, але наші замовники ніколи не будуть чекати нас.
Ми будемо виконувати нашу роботу так, щоб виправдати або перевершити ваші сподівання.
Ми ніколи не будемо вважати, що проблема вирішена. Навпаки, ми будемо постійно відстежувати кожне завдання. Ми будемо регулярно та своєчасно доповідати замовнику про стан нашої роботи. І ми сповістим замовника, коли проблема повністю вирішена.
Ми візьмемо на себе відповідальність за проблеми, що виникають, та своєчасно вирішимо їх.
Ми будемо брати на себе повну відповідальність за кожний проект. Ми не хочемо ігнорувати будь-які проблеми або питання, що виникають. Навпаки, ми будемо контролювати їх та вирішувати до виконання запиту та задовольнення потреб замовника.
Ми передбачимо ваші потреби та наперед вживемо необхідних заходів.
Ми будемо вважати себе частиною команди замовника. Ми будемо завбачливими у визначенні потреб наших замовників: вирішувати непомічені проблеми та пропонувати рішення з вдосконалення роботи обладнання замовників. Кожна взаємодія з замовником надасть нам можливість творчо продумати ситуацію та знайти ефективні рішення. Якщо ми не знаємо, як вирішити проблему, ми знайдемо рішення.
Ми надамо те, що обіцяли, своєчасно та без винятків.
Ми зробимо те, що обіцяли зробити. Ми не будемо обіцяти більше того, що ми можемо зробити. Якщо обставини складуться так, що ми не зможемо виконати свою обіцянку вчасно, ми зараз же сповістимо про це замовника. Ми будемо діяти чесно.
Ми будемо підтримувати позитивне та професійне відношення.
Від кожної нашої взаємодії з замовником у нього завжди буде залишатися позитивне та приємне враження. Ми будемо звертатися до замовників ввічливо та з повагою, уважно вислуховувати, щоб зрозуміти його точку зору. Ми будемо відповідати на телефонні дзвінки ввічливо та професійно. Ми будемо одержувати задоволення від ввічливого поводження з замовником та від своєї роботи.
 
 
©2017 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту