Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна |
 

CЕРВІС ТА ПОСЛУГИ

Сервіс займає провідне місце в діяльності Отіса. Ми пишаємось тим, що можемо надавати нашим замовникам швидкі, високопрофесійні послуги, нашим пасажирам – максимально швидко наші транспортні засоби, власникам будівель - швидкий обмін інформацією. Наші пропозиції замовникам базуються на найновітніших технологіях, глибоких знаннях, великому досвіді й навичках наших працівників.

Наша компанія виконує весь комплекс робіт, які необхідно виконувати в ліфтовому господарстві: проектування, виготовлення, монтаж, заміну, реконструкцію, модернізацію, капітальний ремонт і технічне обслуговування ліфтів, ескалаторів, пасажирських конвейєрів та диспетчерських систем.

Зазначений комплекс робіт забезпечують такі наші підрозділи: проектно-конструкторське бюро, завод ліфтів, сервіс-центр, учбовий центр та сервісні підрозділи, розташовані в різних регіонах України.

Для забезпечення високої якості робіт ми постійно проводимо навчання з підвищення кваліфікації працівників у власному учбовому центрі. Приймаючи на себе відповідальність за високу якість продукту, в разі поставки обладнання, виконання робіт з монтажу й технічного обслуговування ліфтів, Отіс дає 24-місячну гарантію на обладнання.
 
 
©2018 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту