Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна |
 

КОМАНДА ОТІС

Нас об'єднує командний дух та спільна справа. Команда ОТІС приносить особливий дух єднання, ентузіазму і радості учасникам Спеціальних Олімпійських ігор по всьому світу.

Команда ОТІС підтримує Спеціальні Олімпійські ігри у всьому світі, несучи особливу атмосферу спільності і дружності в ряди співробітників компанії по всьому світу.
Всесвітня команда
Співробітники ОТІС беруть участь в програмах Спеціальних Олімпійських ігор в Аргентині, Австрії, Австралії, Бразилії, Канаді, Чилі, Китаї, Чехії, Данії, Єгипті, Франції, Німеччини, Гонконгу, Індії, Індонезії, Італії, Японії, Кореї, Кувейті, Малайзії, Мексиці , Голландії, Нової Зеландії, Філіппінах, Польщі, Португалії, Росії, Саудівської Аравії, ПАР, Іспанії, Швейцарії, Таїланді, Великобританії, США та Уругваї.

Ми особливо пишаємося тим, що беремо участь у Спеціальних Олімпійських іграх та не шкодуємо часу і сил для збору коштів на проведення різноманітних заходів. Команда ОТІС і ліфтова компанія ОТІС пожертвували більше 1 мільйона доларів США на програми Спеціальних Олімпійських ігор. Багато директорів та керівників ОТІС є членами по організації Спеціальних Олімпійських ігор в різних країнах світу.
 
 
©2017 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту