Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна |
 

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ


Обмеження права
Згідно з викладеними в цьому документі умовами та діючим українським законодавством Отіс надає вам право на доступ та користування інформацією цього сайту та супутні матеріали з наступними обмеженнями: (1) зберігати на всіх копіях сайту та матеріалах усі написи про авторське право та приналежність; (2) жодним способом не змінювати сайт або його матеріали, відтворювати чи демонструвати їх публічно; розповсюджувати чи використовувати цей сайт і його матеріали з будь-якою загальною чи комерційною метою, якщо це конкретно не дозволено нашою внутрішньою політикою.

Відмова
Подана на нашому веб-сайті інформація має на меті тільки інформацію. Отіс надає цей сайт та його зміст на засадах "як є" і не робить жодних заяв і не надає жодних гарантій відносно сайту або його змісту. Отіс відмовляється від усіх таких заяв та гарантійних зобов'язань, як прямих, так і непрямих, включно з гарантіями стосовно продажної придатності та придатності для конкретної мети. Крім того, Отіс не гарантує, що інформація, доступна на цьому сайті, є точною, повною або актуальною.

Зміни
Увесь зміст цього документа може бути змінений без попередження. Отіс залишає за собою право змінювати терміни та умови використання цього сайту в будь-який час без попередження. Будь-яке використання цього сайту після внесення змін буде вважатись за прийняття вами цих змін, додатків або видалень інформації. Отіс може припиняти, змінювати, відкладати або переривати будь-який розділ діяльності свого сайту, включно з наявністю будь-яких рубрик сайту в будь-який час. Також Отіс може накладати обмеження на певні рубрики та послуги або обмежувати ваш доступ на сайт без попередження або зобов'язань.

Гіперпересилання
Певні засоби пересилання (links), що надає наш сайт, запускають інші сайти Інтернету, які Отіс не контролює. Отіс надає ці зовнішні засоби виключно для зручності своїх користувачів, надання будь-якого такого засобу пересилання не означає, що Отіс забезпечує використання того сайту, будь-якої інформації з нього, продукції та послуг. Відповідно Отіс не робить жодних заяв чи гарантій щодо змісту або його наявності, включно з допоміжними засобами пересилання (sub-links), що можна знайти на таких сайтах.

Під час реєстрації, замовлення або придбання продукції чи послуг у будь-якої сторони, опосередковано пов`язаної з нашим сайтом через links, ви тим самим вкладатимите угоду з третьою стороною, а не з Отісом. У таких випадках перед тим, як зареєструватися, зробити замовлення або придбати щось у третьої сторони, вам слід ознайомитись з умовами роботи з нею, а також з її політикою конфіденційності. Політика конфіденційності та умови використання, заявлені Отісом в цьому документі, застосовуватимуться виключно у конкретному обсязі документа. Отіс зобов`язується робити пересилання тільки в ті компанії, що поділяють наші погляди на конфіденційність. Однак, ми не можемо контролювати те, як ці компанії використовують або збирають інформацію чи провадять свій бізнес.

Коли ви переходите на сайт іншої сторони, вам слід пам'ятати, що вона може використовувати файли cookies або інші засоби збирання інформації про вас. В такому випадку політика конфіденційності та терміни Otis.com не застосовуються.
Надання інформації
Коли електронною поштою чи іншим способами ви передаєте в Отіс інформацію або матеріали, що включають запитання, коментарі, поради, відповіді на запитання сайту, ідеї, графічні матеріали, комп`ютерні файли і т.ін., ви тим самим прямо підкреслюєте та гарантуєте, що власник матеріалу спеціально надає Отісу безкоштовні, безстрокові права на користування, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад і розповсюдження цього матеріалу (повністю або частково) у світовому масштабі та включення його в будь-які інші роботи, середовище чи технологію, нині відомі чи ті, що будуть розроблені в майбутньому, на які розповсюджується дана Політика конфіденційності Otis.com.

Обмеження відповідальності
Ні Отіс, ні його підрозділи, працівники, інші представники не несуть відповідальності за збитки у з`язку з використанням цього сайту. За жодних обставин Отіс не несе відповідальності за будь-які наслідкові, випадкові, непрямі, спеціальні або штрафні збитки чи витрати, включаючи втрату прибутків, перешкоди в бізнесі, втрату інформації або даних, втрату репутації, втрату чи пошкодження власності, будь-які претензії третіх сторін, що виникли у зв`язку з використанням, копіюванням чи переглядом цього сайту або його змісту, іншого веб-сайту, куди було переадресовано користувача, незалежно від того, чи був Отіс попереджений, чи знав або мав знати про таку можливість.

Міжнародні користувачі та юрисдикція
Цей сайт обслуговується та контролюється компанією Отіс, базованою в штаті Коннектикут, Сполучені Штати Америки. Отіс не робить заяви про те, що матеріали цього сайту належні або наявні для використання за межами Сполучених Штатів та що доступ до цього сайту заборонений у тих країнах, де його зміст вважається незаконним. Якщо ви входите до цього сайту поза межами Сполучених Штатів, ви несете відповідальність за дотримання місцевого законодавста. Закони штату Коннектикут є керівними щодо змісту й користування сайтом, але не мають жодного впливу на будь-яке протиріччя законодавств чи пов'язаних з ними правил.

Авторське право та торгова марка
Дизайн веб-сайту, текст, графіка, їх підбір та композиція на сайті є власністю компанії Otis Elevator, на них розповсюджується авторське право Otis Elevator 1999-2012 рр. Усі права захищені.

Будь-який текст або графіка з символами ™, SM, ® є торговими марками чи зареєстрованими торговими марками і використані тут з дозволу їхніх відповідних власників.
 
 
©2018 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту