Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна | Ліфти |
 
OTIS2000
Ліфт OTIS2000 – це високоякісний ліфт світового класу, що характеризується високим рівнем комфорту та безпеки. Застосовування в ліфтах сучасних компонентів з України та Європи забезпечують плавний рух кабіни, скорочення кількості відмов і безшумну роботу ліфта. У цій моделі використовується зносостійкі матеріали, що гарантують надійність і довговічність служби всіх механізмів.

Модель OTIS2000 розроблена спеціально для українського ринку, щоб задовольнити потребу в сучасному, високоякісному ліфтовому обладнанні.

Виробництво ліфтів OTIS2000 здійснюється на заводі OTIS в Києві. Завод оснащений найсучаснішим обладнанням і випускає продукцію найвищого рівня якості. Про це свідчить той факт, що OTIS – перший в Україні виробник ліфтів, що має міжнародний сертифікат стандарту якості ISO 9001.
Сучасне обладнання і технології, професіоналізм співробітників і контроль якості на всіх етапах – це гарантія того, що виготовлений в Україні ліфт буде так само надійний, як і ліфти цієї марки в усьому світі.

Перевагою ліфтів серії OTIS2000 є їхня повна відповідність Європейським ліфтовим нормам, а також Правилам будови та безпечної експлуатації ліфтів. Виготовлення ліфта на українській базі та використання новітніх європейських технологій дозволяє запропонувати замовникам цілком доступні ціни.

Особливою рисою моделі OTIS2000 є оптимальна комбінація елегантного дизайну кабіни та підвищеної стійкості до проявів вандалізму, що є важливим чинником в українських умовах. У ліфті OTIS2000 передбачено три основні типи оздоблення кабіни – "Комфорт", "Стиль" і "Люкс".

Для кожного типу існує безліч варіантів дизайнерських рішень. Це дає можливість створювати ексклюзивне оздоблення, здатне прикрасити інтер'єр будь-якого будинку.

Основні технічні характеристики
Вантажопідйомність:400 кг; 630 кг; 1000 кг
Кількість пасажирів:05; 08; 13 пасажирів
Швидкість:1,0 м/с; 1,6 м/с
Висота підйому:max 85м
 
 
©2018 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту