Otis Україна
Перейти на глобальну сторінку
Україна
Світовий лідер з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та рухомих доріжок.
 
 Головна |
 

THE WAY TO GREEN

Програма «The way to green» – це наше зобов’язання працювати над просуванням компанії та наших клієнтів. Для компанії Отіс програма «The way to green» починаються зі зваженого підходу до захисту навколишнього середовища у глобальному масштабі. Ми заохочуємо та надаємо можливість понад 60000 наших працівників у всьому світі орієнтуватися на майбутнє позитивно та активно. Все це частина нашого постійного зобов’язання щодо усвідомлення необхідності захисту навколишнього середовища у всьому, що ми робимо.
Екологічна продукція
Скорочене споживання енергії, поліпшені робочі характеристики. Наші ліфти, ескалатори та рухомі доріжки збудовані на більш прогресивних, «зелених» технологіях з метою економії енергії та витрат на експлуатацію.
Виробництво
Екологічно чисті процеси для екологічно чистої продукції. У Отіс ми займаємося широким спектром «зелених» розробок, що максимально сприяють збереженню природи.
Наша робота у всьому світі
Точне вимірювання, постійне вдосконалення. Ми постійно працюємо над зниженням нашого впливу на довкілля у всьому світі, починаючи зі споживання води та енергії до викидів парникових газів.
Технічне обслуговування
Послуги кваліфікованих спеціалістів, оптимальна робота обладнання. Ми надаємо послуги з технічного обслуговування, які необхідні для надійної та ефективної роботи обладнання.
Модернізація
Рішення щодо спеціальних вимог замовника, виняткові результати. Ми об’єднуємо накопичений досвід з інноваційними рішеннями, щоб зробити нашу продукцію більш екологічно чистою. Наша мета – це досягнення більш високих експлуатаційних характеристик та скорочення споживання енергії.
 
 
©2017 Otis Elevator CompanyУмови використання | Конфіденційність | Пропозиції | Карта сайту